Ziraat Bankası Personel Alımı

Ziraat Bankası Personel Alımı
7 Mart 2016 tarihinde eklendi, 335 kez okundu.
Reklam

Ziraat Katılım Bankası 200 servis görevlisi alımı 2016 ,

Ziraat Katılım Bankası, Türkiye genelinde bulunan Şubeleri ve açılacak yeni şubelerinde görev yapmak üzere 200 servis görevlisi alımı yapacak. Ziraat Katılım Bankası personel alımı başvuru şartları aşağıda açıklanmıştır. Ziraat Bankası Bünyesinde kendinizde yer bulmak istiyorsanız şartları iyi okuyup değerlendiriniz.

Bankamızın Türkiye genelinde bulunan birimlerinde ve açılacak şubelerinde görevlendirilmek üzere; 200 Servis Görevlisi istihdam edilecektir.

ZİRAAT KATILIM BANKASI SERVİS GÖREVLİSİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 2. 01.01.1986 ve sonrası doğumlu olmak,

3. Üniversitelerin ve yüksek okulların 4 yıllık eğitim veren bölümleri ile denkliği yetkili makamlarca onaylanmış yabancı ülkelerdeki üniversitelerden mezun olmak veya işe başlama tarihinde mezun olabilecek durumda olmak, (Mülakat sırasında diploma/öğrenci belgesi kontrolü yapılacaktır)

4. Kamu haklarından mahrum bulunmamak,

5. Türk Ceza Kanunu’nun 53. maddesi çerçevesinde belirtilen haklardan mahrum olmamak,

6. Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere, ağır hapis veya 6 aydan fazla hapis veyahut affedilmiş olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet, ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyet kırıcı suçtan veya istimal ve istihlak kaçakçılığı hariç kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, kara para aklama, Devlet sırlarını açığa vurma, vergi kaçakçılığı veya vergi kaçakçılığına teşebbüs ya da iştirak suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak,

7. Yurt içinde ve yurt dışında devamlı görev yapmasına engel olabilecek beden veya akıl hastalığı bulunmadığını resmi sağlık kurulu raporu ile belgelemek, (Başarılı olan adaylardan işe başlama öncesinde istenecektir)

8. Erkek adaylar için işe alım tarihi itibariyle askerlik görevini tamamlamış veya erteletmiş olmak ya da askerlik yükümlülüğünden muaf tutulmuş olmak.

Ziraat Katılım Bankası servis görevlisi alımı yapılacak iller

Ziraat Katılım Bankası, Adana, İzmir, Adıyaman, Kahramanmaraş, Afyon, Karabük, Aksaray, Karaman, Amasya, Kayseri, Ankara, Kırıkkale, Antalya, Kocaeli, Aydın, Konya, Balıkesir, Kütahya, Batman, Malatya, Bingöl, Manisa, Bolu, Mardin, Burdur, Muğla, Bursa, Nevşehir, Çankırı, Ordu, Çorum, Osmaniye, Denizli, Rize, Düzce, Sakarya, Edirne, Samsun, Elazığ, Siirt, Erzincan, Sivas, Erzurum, Şanlıurfa, Eskişehir, Tekirdağ, Gaziantep, Trabzon, Hatay, Uşak, Isparta, Van, İçel, Yalova, İskenderun, Yozgat, İstanbul/Asya, Zonguldak, İstanbul/Avrupa yakasında bulunan şubelerinde görevlendirmek üzere personel alımı yapacaktır.

Konu hakkında aklınızda soru işareti oluşursa yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

Etiketler:

Ziraat Bankası Personel Alımı Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Elif nur sendur dedi ki:

    2 yillik kooperatifticilik mezunuyum finans muhasebe dersleri gorduk

Sayfa başına git