Volvo Personel Eleman Alımı 2016

Volvo Personel Eleman Alımı 2016
18 Mart 2016 tarihinde eklendi, 288 kez okundu.
Reklam

Volvo Personel Eleman Alımı 2016 , 1927 yılında kurulan Volvo, bugün dünya çapında 74,000 personeli, 30 ülkedeki üretimi ve 185’i aşkın ülkedeki operasyonları ile dünyanın en büyük kamyon ve çekici, otobüs, iş makinesi, deniz ve endüstriyel motorları ile uçak motor parçaları üreticilerinin başında gelmektedir.

1999 yılının hemen başında şirketin ismi, şimdiki ünvanı olan, Volvo Group Otomotiv Ltd.Şti. olarak değiştirildi. Aynı yıl Volvo, Volvo Otomobil Grubu’nun tüm hisselerini Ford’a satmaya karar verdi ve satış işlemleri Türkiye’de 1 Temmuz 1999 itibariyle başarıyla sonuçlandırıldı. Volvo Otomobil Şirketi halen faaliyetlerine Türkiye’de, ayrı bir firma olarak, devam etmektedir.

Volvo personel eleman alımı 2016 da ne kadar kişi alacağı henüz belli değil; yıl başından bu zamana 12 kişilik açık pozisyon bulunmaktadır.

Diğer ilanların tamamı ise şu şekilde olacaktır.

  • SATIŞ TEMSİLCİSİ,
  • SERVİS DANIŞMANI,
  • DEPO OPERATÖRÜ,
  • SATIŞ DESTEK ASİSTANI,
  • YEDEK PARÇA SORUMLUSU,
  • MUHASEBE UZMANI.

Volvo personel eleman alımı 2016 da bu şekilde olacak olup daha birçok pozisyon için ilanlar açılmasını beklemekteyiz. Bu ilanları internet sitemiz üzerinden takip edebilir ve güncel alımlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca yukarıda vermiş olduğumuz ilanların detaylarına, diğer ilanlara ve başvuruda bulunmak için aşağıda yer alan link adresinden bakabilirsiniz.

http://www.kariyer.net/volvo-group-turkiye-is-ilanlari-c2090-p11968/

Aklınıza takılan soru işareti var ise yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git