Vinç Operatörü Maaşları Ne Kadar

Vinç Operatörü Maaşları Ne Kadar
13 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 269 kez okundu.
Reklam

Vinç Operatörü Maaşları Ne Kadar ?

Vinç Operatörü Nasıl Olunur?

Vinç operatörlüğü kendi alanında mobil Vinç operatörü ve kule vinç operatörü olarak ayrılmaktadır. Vinç operatörü olmak için bazı eğitimler ve bu eğitimler karşılığında gerekli belgeleri almak şarttır.

Mobil vinç operatörü olmak için Milli Eğitim Bakanlığı yetkisinde eğitim belgesine sahip olmak gerekmektedir. Mobil Vinç operatörü olmak isteyenler makine mühendisleri odalarına giderek gerekli eğitimlerin alınacağı kurs yerleri hakkında bilgi almaları gerekmektedir.

Kule Vinç operatörü belgesi alabilmek içinde mobil vinç operatörü olmak için gerekli olan işlemleri yapmak gerekmektedir. Vinç operatörü olmak isteyen kişilerin mutlaka Milli Eğitim Bakanlı yetkisinde ki kurslardan eğitim alıp eğitimlerini belgelendirmeleri gerekmektedir.

Vinç operatörlerinin görevleri doğrultusunda alınan eğitimlerin yanında kişilerin iş güvenliği kurslarını ve belgelerini de almaları gerekmektedir. Vinç operatörü olmaya karar vermiş olan kişi hangi alanı seçmiş olursa olsun sonrasında kararını değiştirerek başka alanda da vinç operatörü olabilir. Vinç operatörlüğü kursuna gitmek isteyen kişilerin mutlaka doğru eğitim noktalarından kurs almaları gerekmektedir.

Vinç Operatörü Maaşları Ne Kadardır?

Vinç operatörü belgelerini alıp, Vinç operatörlüğü yapma yetkisine sahip olan kişiler çalıştıkları şirkete göre farklı maaşlar almaktadırlar. Ortalama bir vinç operatörü maaşı, 2000 Türk Lirası ile 3000 Türk Lirası arasında değişmektedir. Tabi kişinin ek mesailerine göre alacağı maaş ek mesai çalışma saatleri doğrultusunda artış göstermektedir.

vinc-operatoru-maaslari-ne-kadar

2017 Memur Maaşları İçin Tıklayınız

Memur Personel Alımları ve Memur Maaşları ile ilgili facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Vinç Operatörü Maaşları Ne Kadar ? Aklınıza takılan bir şey var ise yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

Etiketler:

Vinç Operatörü Maaşları Ne Kadar Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Mustafa dedi ki:

    İş imkanları nasıl

    1. personelmemur dedi ki:

      İş imkanları diğer araçlara göre daha avantajlı ve inşaaat sektörü ile de dogru orantılı olarak ihtiyaç olunuyor ve diğer oparetörlere göre maaşları en yüksek

Sayfa başına git