Veteriner Maaşları Ne Kadar 2017

Veteriner Maaşları Ne Kadar 2017
13 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 346 kez okundu.
Reklam

Veteriner Maaşları Ne Kadar ?

Veteriner Maaşları Ne Kadar 2017 , Veterinerlik sektörünün zamanla daha genişlediği ve koşullarının daha iyileştiği görülmektedir. Burada ilk hedef olarak evcil hayvanların sağlığından sorumlu olan veterinerler büyükbaş hayvanlarda sorumludur. Devlet kurumundan oldukça iyi oranda iş sahibi olabilirler. Veteriner maaşları 2.600-3.700 TL arasında devlet kurumlarında karşımıza çıkmaktadır.

Veteriner Çalışma Alanları

Veteriner hekimler çalışma alanı olarak hem devlet kurumlarında hem de özel olarak kendi yerlerini açarak faaliyet sürdürebilirler. Kendi iş yerini açan kişinin veteriner maaşı 5.000- 10.000 arasında değişebilmektedir.

veteriner-maaslari-ne-kadar

Veteriner Nasıl Olunur ? Kendini iyi yetiştirmesi ve alanında oldukça iyi olması kendisine gelecek müşterilerin o kadar fazla olmasını sağlayacaktır. Kamu yerlerine göre kendi yerlerinde iş kuran veterinerlerin ücretlerinin fazla olması, kamu alanında alınan veteriner puanlarının düşmesini sağlamıştır. Bu da kamuda çalışmak isteyenler için oldukça iyi bir durumdur.

veteriner-maaslar-ne-kadar1

2017 Memur Maaşları İçin Tıklayınız

Memur Personel Alımları ve Memur Maaşları ile ilgili facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Veteriner Maaşları Ne Kadar 2017 , Aklınıza takılan bir şey olursa yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

Etiketler:

Veteriner Maaşları Ne Kadar 2017 Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Bilirkişi dedi ki:

    Umut tacirliği yapmayın 15 bin veteriner hekim ya boş geziyor yada asgari ücrete tabii ağır şekilde çalışıyor insanların geleceğiyle oynamayın

  2. Emre Olcay dedi ki:

    Oturun bir yılınızı feda edin tip ya da dış hekimi olsun başka bir bölümde sakın sakin okumayın 4 5 yılınızı verip işsiz kalacağınıza kendi işinizi kurun

Sayfa başına git