Tıbbi Sekreter Maaşları Ne Kadar

Tıbbi Sekreter Maaşları Ne Kadar
15 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 675 kez okundu.
Reklam

Tıbbi Sekreter Maaşları Ne Kadar 2018 ? 

Tıbbi Sekreter Maaşları Ne Kadar 2018 , Tıbbi sekreterler, tıbbi sağlık kurumlarında yer alan, doktorun yanında belgeleri düzenlemek, hastalar ile ilgili not tutmak, reçete yazmak ve doktora yardımcı olmak ile mükelleftir. Tıbbi sekreter olmak için en önemli özelliklerden birisi kamu personeli sınavından başarı ile geçmek ayrıca iyi ve profösyonel bir şekilde bilgisayar kullanmaktır. Tıbbi sekreter maaşları farklılık göstermektedir.

Tıbbi Sekreter Maaşları Ne Kadar

Tıbbi Sekreter Nasıl Olunur ? Tıbbi sekreter hastaların özgeçmişlerini bilgisayar ortamında hazırlayarak kayıt etmeli, hastanın bir sonraki kontrolünde hikayesine bağlı kalınarak yol izlenmesi için doktorun hazırlık yapmasında yardımcı olmalıdır. Tıbbi sekreteri devlete bağlı hastaneler ve özel hastaneler olarak ikiye ayrılarak, tıbbi sekreter maaşları değişkenlik göstermektedir.

Devlette bağlı olarak çalışan sekreterler asgari ücret tarifesi ile başlayarak kıdem aldıkça ücret politikası değişmek ile beraber, özel hastane de çalışan tıbbi sekreter maaşları hastane insiyatifine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Genel olarak özel hastane ücret politikası bin beş yüz tl den başlayarak iki bin yedi yüz tl ye kadar çıkmaktadır. Özel hastanenin insiyatifine bağlı olarak kıdem alarak ta ücret politikası değişebilir.

2018 Memur Maaşları İçin Tıklayınız

Memur Personel Alımları ve Memur Maaşları ile ilgili facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Tıbbi Sekreter Maaşları Ne Kadar 2018 ? Aklınıza takılan bir şey var ise yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

Etiketler:

Tıbbi Sekreter Maaşları Ne Kadar Konusuna 4 Yorum Yapıldı
Sayfa başına git