TCDD Personel İşçi Alımı 2016

TCDD Personel İşçi Alımı 2016
29 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 561 kez okundu.
Reklam

TCDD Personel İşçi Alımı 2016 , Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları ve İŞKUR  beraber ortak yayınladığı ilanda her alınacak personele göre özel şartlar ve genel şartlar belirlenerek  İşçisi alımı yapacaktır. Özel ve genel şartlar ve ayrıntılar aşağıdaki ilan bildirisinde belirtilmiştir.Gelin beraber bu ilanı inceleyelim..

TCDD Personel İşçi Alımı 2016 , kadroları Uzakyol Kaptanı, üç Uzakyol Birinci Zabiti, üç Uzakyol Başmühendisi/Uzakyol Başmakinisti, üç Uzakyol Vardiya Mühendisi/Uzakyol Vardiya Makinisti olmak üzere toplam 12 sürekli işçi alımı gerçekleştirerek 12 personel istihdam etmiş olacak.

T.C.Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü’nün duyuruda yapmış olduğu uyarıya göre sürekli işçi olarak istihdam edilmek isteyen adaylar görev yerlerini başvurudan önce görmeleri tavsiye edilmektedir.

Talebimiz, 30.05.2016 tarihinde İŞKUR’da yayınlanacaktır. Başvuru yapacak adayların başvuru yapmadan önce, çalışacağı işyerini görmeleri kendileri açısından faydalı olacaktır.

 1- Adaylar, İŞKUR’da ilan edilen işgücü taleplerimizden sadece birine müracaat edebilecektir.
 2- Adayların; İŞKUR’da ilan edilen işgücü talebimizde belirtilen son başvuru tarihi itibarıyla lisans düzeyinde öğrenim seviyesine sahip olmalıdır.

3- İşgücü talebimize başvurup, İŞKUR’ca ilan edilen nihai listede yer alacak adaylar, sözlü sınava katılmak için TCDD web sitesinde yayınlanacak ve adreslerine gönderilecek tebligatta belirtilen tarihler arasında;

– Nüfus cüzdanı örneği veya fotokopisi,

 – T.C. kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı (Cumhuriyet Savcılığı veya e-devlet şifresi ile www.turkiye.gov.tr. adresinden alınacak, adli sicil kaydı olanlar her sicil kaydı ile ilgili mahkeme kararını getirecektir.),

– Öğrenim belgesi,

– Askerlik durum belgesi, (Terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir belge),

– Liman Cüzdanı (Gemiadamı cüzdanı),

– Gemiadamı Yeterlilik Belgesi,

– STCW Belgeleri,

– Gemiadamları Sağlık Yoklama Belgeleri ile 1 adet resimli İş Talep Bilgi Formunu (TCDD web sitesinde yayınlanacaktır.) eksiksiz olarak doldurarak TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Gar/ANKARA adresine gelerek teslim edecektir. Belgelerini teslim etmeyen adaylar sözlü sınava alınmayacaktır.

4- Sözlü sınav tarihi ve yeri, İŞKUR’ ca ilan edilen nihai listede yer alacak adaylara evrak tesliminde tebliğ edilecek veya adreslerine tebligat gönderilerek bildirilecektir. Ayrıca, www.tcdd.gov.tr web sitemizde ilan edilecektir.

5- Teşekkülümüzde görev alacak Kaptan (uzakyol), Uzakyol Birinci Zabiti, Başmühendis/Başmakinist (uzakyol), Mühendis/Makinist (uzakyol vardiya) 854 sayılı Deniz İş Kanununa tabii olarak görev yapacak ve sözleşme ücretleri TCDD Yönetim Kurulu tarafından belirlenecektir.

6- 854 Sayılı Deniz İş Kanununun 10.maddesi gereğince işe başlayan Kaptan (uzakyol), Uzakyol Birinci Zabiti, Başmühendis/Başmakinist (uzakyol), Mühendis/Makinist (uzakyol vardiya) İşçilerinin deneme süresi en çok 1 ay olup, deneme süresi içerisinde başarısız olanların iş sözleşmesi fesh edilecektir.

TCDD Personel İşçi Alımı 2016 , Aklınıza takılan bir doru olursa yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git