Sosyal Hizmetler Uzmanı Maaşları Ne Kadar 2017

Sosyal Hizmetler Uzmanı Maaşları Ne Kadar 2017
26 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 617 kez okundu.
Reklam

Sosyal Hizmetler Uzmanı Maaşları Ne Kadar 2017 ? 

Sosyal Hizmetler Uzmanı Maaşları Ne Kadar 2017 , Sosyal hizmetler uzmanı kamu kurumlarında, sağlık hizmetlerine sınıfında kamu görevlileri olarak çalışmaktadır. Sosyal hizmetler uzamanı, sosyal çalışmacının üst kademesi ve kategorisinde yer almaktadır, görevleri sosyal çalışmacılar ile aynı olmak ile beraber, görev alanlarında, engelli grubu, yaşlılar, yoksul, işsiz, korunmaya muhtaç kişilerin sosyal sorunlarına çözüm bulabilmek için çalışmaktadırlar. Özlük haklarının iyileştirilmesini isteyen sosyal çalışmacılar, devlete tabi memurlar olarak çalışmaktadır. Sosyal hizmetler uzmanı maaşları katagorilere ayrılır.

sosyal hizmetler uzmanı

sosyal hizmetler uzmanı

Sosyal çalışmacılar devlete tabii oldukları için, döner sermayeden de yaralanmakta olup sosyal hizmetler uzmanı maaşları oldukça çok kategoriye ayrılmaktadır. Sosyal çalışanların ilk bir yıl ile beş yıla arasındaki maaşları iki bin sekiz yüz tl ile üç bin beş yüz elli tl arasında olmak ile beraber beş yıl ile on yıl arasında maaşları üç bin beş yüz ile üç bin sekiz yüz tl arasındadır.

Sosyal hizmetler uzmanı nasıl olunur ? hizmet yılı yirmi yedi yıl olarak belirlenmekte olup her beş sene boyunca maaşlarında zam gelerek ücret politikası değişmektedir. Yirmi yedi yılın sonunda dört bin sekiz yüz tl ye kadar ulaşmaktadır. Sosyal Hizmetler Uzmanı Maaşları Ne Kadar  yıla ve kıdemlerine göre farklılık göstermektedir.

Sosyal Hizmetler Uzmanı Maaşları Ne Kadar

2017 Memur Maaşları İçin Tıklayınız

Memur Personel Alımları ve Memur Maaşları ile ilgili facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Sosyal Hizmetler Uzmanı Maaşları Ne Kadar 2017 Aklınıza takılan bir şey olursa yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git