Sosyal Çalışmacı Maaşları Ne Kadar 2017

Sosyal Çalışmacı Maaşları Ne Kadar 2017
24 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 328 kez okundu.
Reklam

Sosyal Çalışmacı Maaşları Ne Kadar 2017 

Sosyal Çalışmacı Maaşları Ne Kadar 2017 , Sosyal çalışmacılar kamu kurumlarında, sağlık hizmetlerine sınıfına dahil kamu görevlileri olarak çalışmaktadır.  Görev alanlarında, engelli grubu, yaşlılar, yoksul, işsiz, korunmaya muhtaç kişilerin sosyal sorunlarına çözüm bulabilmek için çalışmaktadırlar. Özlük haklarının iyileştirilmesini isteyen sosyal çalışmacılar, devlete tabi memurlar olarak çalışmaktadır. Sosyal çalışmacıların maaşları kategorilere ayrılır.

sosyal çalıştırıcı maaşları

sosyal çalıştırıcı maaşları

Sosyal çalışmacılar devlete tabii oldukları için, döner sermayeden de yaralanmakta olup sosyal çalışmacıların maaşları oldukça çok kategoriye ayrılmaktadır. Sosyal çalışanların ilk bir yıl ile beş yıla arasındaki maaşları iki bin dört yüz tl ile iki bin beş yüz elli tl arasında olmak ile beraber beş yıl ile on yıl arasında maaşları ikin beş yüz ile iki bin altı yüz tl arasındadır.

Sosyal çalışanların hizmet yılı yirmi yedi yıl olarak belirlenmekte olup her beş sene boyunca maaşlarında zam gelerek ücret politikası değişmektedir. Yirmi yedi yılın sonunda iki bin sekiz yüz tl ye kadar ulaşmaktadır.Sosyal çalışmacıların maaşları yıla ve kıdemlerine göre farklılık göstermektedir.

Sosyal Çalışmacı Maaşları Ne Kadar

2017 Memur Maaşları İçin Tıklayınız

Memur Personel Alımları ve Memur Maaşları ile ilgili facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Sosyal Çalışmacı Maaşları Ne Kadar 2017 Aklınıza takılan bir şey olursa yorum yaparak sizler yardımcı olabiliriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git