Şoför Maaşları Ne Kadar

Şoför Maaşları Ne Kadar
12 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 348 kez okundu.
Reklam

Şoför Maaşları Ne Kadar 2017

Şoför Maaşları Ne Kadar 2017 , Şoför mesleğinde çalışanlar ikiye ayrılmaktadır, özel sektörde çalışan şoförler, devlete tabii tutulan şoförler.  Şoförler alanında ikiye ayrıldığı gibi, şoför maaşlarında devlet çalışanı olarak farklı bir fiyat politikasına tabii olmakta, özel sektör çalışanı olarak farklı ücrete tabi olmakta.

Şoför Nasıl Olunur ? Devlet görevlisi olarak çalışan şoförler otobüs şoförü olarak, 657 ye tabi olmak ile beraber farklı maaş politikasına sahiptirler. 657 memurluğa tabii olmak için devlet kamu sınavına girerek, vardiyalı çalışan otobüs şoförlerinin maaşı belediyelerin büyük şehir olup olamaması ile ilgili değişkenlik göstermektedir. Bu hatlarda çalışan şoför maaşları ne kadar bin beş yüz tl ile iki bin tl arasında olmak ile beraber kıdem farklılığına bağlı olarak beş yüz tl ile yedi yüz tl arasında maaş farklılıkları göstermektedir. İstanbul elektrik tramvay ve tünel işletmeleri de çalışan otobüs şoförleri iki bin tl ile iki bin beş yüz tl arasında maaş alarak kıdem farklılığına göre zam almaktadır.

Özel sektörde çalışan şoförlerin maaşları ise, çalıştıkları kuruma göre şoför maaşlarında işverenin insiyatifin de farklılık göstermekte asgari ücret ile işe başlamaktadır.

şoför-maaşları-ne-kadar

2017 Memur Maaşları İçin Tıklayınız

Memur Personel Alımları ve Memur Maaşları ile ilgili facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Şoför Maaşları Ne Kadar 2017, Aklınıza takılan bir şey olursa yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git