Şehit Üsteğmen Engin Kayadibi Cenazesi Töreni Görüntüleri 4 Kasım

şehit pilot üsteğmen engin kaya dibi kimdir resimleri,konyada düşen uçakta şehit olan pilot engin kayadibi resimleri, konya düşen uçak şehitleri engin kayadibi, 3 kasım konyada düşen uçağın görüntüleri Konya’da düşen askeri uçakta şehit olan Hava Pilot Üsteğmen Engin Kayadibi’nin yakınları, olayı duyar duymaz Eskişehir’de Uluönder mahallesindeki annesinin evine koştular. Olayı duyduktan sonra fenalık geçiren anne Emeti Kayadibi’ne sağlık ekipleri tarafından müdahale edildi.
‘BABASI GİBİ ÖMRÜ KISA OLDU’

Hava Pilot Üsteğmen Engin Kayadibi’nin dayısı Kamil Kayadibi, yeğeninin zor şartlarda yetiştiğini söyledi. Olayı duyduktan sonra şok olduğunu ifade eden Kayadibi, “Vatan sağ olsun. Öğle yemeği yerken bana telefon geldi. İçim o anda cız etti. Bir şey olduğunu hissettim. 29 yaşında, gencecik, hayat dolu birisiydi. Bunun da babası gibi ömrü kısa oldu. Bilemiyoruz tabi uçakları düşmüş, nasıl olmuş. Şehidimizin arkasından söylenecek çok bir şey yok. Hep söylediğimiz gibi vatan sağ olsun demekten başka bir şey gelmiyor elimizden” dedi.

Anne Emeti Kayadibi, doktor kontrolünde, gelen taziyeleri kabul ediyor.
‘HAYAT DOLU BİRİYDİ’

Konya’da düşen askeri uçakta Hava Pilot Binbaşı Serdar Kandemir ile birlikte şehit olan Hava Pilot Üsteğmen Engin Kayadibi’nin eşi Tuğçe Kayadibi’nin Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası’nın başkemancısı olduğu belirtildi.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, Tuğçe Kayadibi’nin 2005 yılından buyana Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası’nda görev yaptığını söyledi. Halen Senfoni Orkestrası’nda başkemancı olarak görev yapan Tuğçe Kayadibi’nin bir süre önce hava pilot üsteğmen Engin Kayadibi ile evlendiği, çiftin çocuklarının olmadığı belirtildi. Yakınları, Konya’da şehit düşen Engin Kayadibi’nin bir süre önce Malatya’ya tayininin çıktığını söyleyerek, “Tuğçe’de eşiyle birlikte Malatya’ya gitti. Ancak Senfoni Orkestrası’nda görev yapması nedeniyle sık sık Eskişehir’e gelip gidiyordu. Engin’in annesi ise Eskişehir’de oturuyor. Engin hayat dolu biriydi. Genç yaşta şehit düşmesi hepimizi üzdü” dedi.


Şehit Üsteğmen Engin Kayadibi Cenazesi Töreni Görüntüleri 4 Kasım yazısını Facebook'ta Paylaş
Şehit Üsteğmen Engin Kayadibi Cenazesi Töreni Görüntüleri 4 Kasım yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.