Şehit Başçavuş Salih Helvacı Cenaze Töreni Görüntüleri Ankara

Şehit Başçavuş Salih Helvacı kimdir resimleri,ankara Şehit Başçavuş Salih Helvacı cenaze töreni, Şehit Başçavuş Salih Helvacı afganistan şehiti, afganistan Şehit Başçavuş Salih Helvacı cenazesi ŞEHİT BAŞÇAVUŞ SALİH HELVACI’NIN BABASI: OĞLUMU ANLATMAKLA BİTİREMEM Kİ. O, BİR TANEYDİ

Şehit Başçavuş Salih Helvacı’nın Ankara’da oturan babası Nuh Helvacı, oğlunun 3 aydır Afganistan’da olduğunu söyledi.

“Oğlum, pırlanta gibi bir çocuktu. Oğlumu anlatmakla bitiremem ki. O, bir taneydi” diyen baba Helvacı, Salih Helvacı’nın İstanbul’da yaşadığını, Deniz ve Zeynep adında iki kızı olduğunu ifade etti.

Geliniyle torunlarının şehit haberini öğrendikten sonra Ankara’ya geldiğini belirten baba Helvacı, oğluyla en son yarıyıl tatilinde internetten görüştüğünü dile getirdi.

Helvacı’nın komşuları da evlerine Türk bayrakları astı.


Şehit Başçavuş Salih Helvacı Cenaze Töreni Görüntüleri Ankara yazısını Facebook'ta Paylaş
Şehit Başçavuş Salih Helvacı Cenaze Töreni Görüntüleri Ankara yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.