Sedaş 2012 İşçi Personel Alımı İlanı Başvuruları

2012 Sedaş iş başvurusu işçi alımı, Sedaş içi personel alımı ilanı, 2012 Sedaş işçi alımı başvuru formu, Sedaş 2012 de kaç işçi alacak tarihleri, Sedaş işçi alımı 2012 Sedaş personel alımı Sedaş işçi alımı 2012 Sedaş personel alımAı 2012 ,Sedaş personel alımı 2012 Sedaş personel alımı 2012 Sedaş personel alımı 2012 Sedaş personel alımı 2012 konusu; elektrik üretim ve dağıtım alanlarında çalışmak isteyen takipçilerimizi yakından ilgilendirmektedir. Sedaş, 1954 yılında kurulmuş, 2008 yılında özelleştirilmiş, Bolu ve Düzce illerini kapsayan, 15 no.lu Dağıtım Bölgesi elektrik dağıtım şirketidir. 2011 yılında bünyesine pek çok personel alımı yapan Sedaş, 2012 yılında da personel alımlarını artarak sürdürecektir.

Sedaş’ ın 2012 yılı personel alımıyla ilgili ilanları önümüzdeki günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde kariyerinizi Türkiye’nin en büyük elektrik üretim ve dağıtım firmalarından olan Sedaş’ ta sürdürmek istiyorsanız, sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara başvurularınızı yapabilirsiniz.

Sedaş insan kaynakları, bünyesine alacağı personeli Doğru İşe Doğru İnsan, Performansa ve Yetkinliklere Bağlı Ücret, Başarıya Bağlı Değerlendirme, Herkes İçin Eşit Fırsat ilkelerine bağlı kalarak seçmektedir. Sedaş insan kaynakları politikası, başvuru şartları ve işe alım süreçleri gibi detaylar hakkındaki bilgileri kurumun resmi forum sitesinde bulabilirsiniz. İş başvurusu yapmak için ise, websitesinde yer alan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir


Sedaş 2012 İşçi Personel Alımı İlanı Başvuruları yazısını Facebook'ta Paylaş
Sedaş 2012 İşçi Personel Alımı İlanı Başvuruları yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.