Şantiye Şefi Maaşları Ne Kadar

Şantiye Şefi Maaşları Ne Kadar
23 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 175 kez okundu.
Reklam

Şantiye Şefi Maaşları Ne Kadar 2017

Şantiye Şefi maaşları ne kadar 2017, Şantiye şefi olarak çalışmak isteyen mühendis ve mimarlık mezunu adaylar, iş sürelerinde şantiyede bulunmak durumundadır. Şantiye şeflerinin maaşları da mesleği tercih etme nedenleri arasında yer almaktadır. 2017 şantiye şefi maaşları ne kadar olarak belirlenmektedir?

 

Şantiye şefleri müteahhit adına işin idari ve teknik bakımdan yürütülmesini sağlamak ile görevli kişilerdir. Şantiye şefleri iş süreçleri boyunca şantiyede kalmak durumundadır. Yalnızca makina mühendisi, inşaat mühendisi, mimar ve elektrik mühendisleri inşaat şefi olabilmektedir. Aynı zamanda tekniker ve teknik öğretmen statüsüne sahip olan bireyler de şantiye şefi olabilmektedir. Şantiye şefleri yapım işinin niteliği, konusu, büyüklüğü ve imalatını gözetmektedir. Ruhsatın tabi tutulmuş olduğu tüm yapılarda şantiye şefi bulunması zorunludur.

 

Şantiye şefi olmak için meslek gerekliliğini karşılayan kişilerin şantiye şefi taahhütnamesi, hizmet sözleşmesi, ikametgah ve nüfus cüzdanı fotokopisi belgelerini de hazırlamalıdır. Yapı denetimli inşaat firması, şantiye şefi olacak kişinin belgelerini belediyeye teslim etmektedir.

 

Şantiye Şefi Maaşları 2017

 

Şantiye şefliği mühendis ve mimar mesleğine sahip olan kişiler tarafından yapılmaktadır. Şantiye şefi görevini üstlenen kişiler, mesleklerinin gerektirdiği maaş ücretini almaktadır. Sürekli olarak şantiyede bulunmak ve sorumluluk üstlenmek, maaş ücretini etkileyen unsurlar arasında yer almaktadır. Şantiye şefleri için belirlenmiş olan maaş limiti en az 3.300 TL olmaktadır. Alınan ücret işin süresine, meslek tecrübesine ve konumuna göre değişim gösterebilmektedir.

2017 Memur Maaşları İçin Tıklayınız

Memur Personel Alımları ve Memur Maaşları ile ilgili facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Şantiye Şefi Maaşları Ne Kadar 2017,  Aklınıza takılan bir şey var ise yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git