Sahil Güvenlik Komutanlığına Daimi İşçi Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığına Daimi İşçi Alımı
10 Ağustos 2016 tarihinde eklendi, 512 kez okundu.
Reklam

Sahil Güvenlik Komutanlığına Daimi İşçi Alımı 2016 ,SAHİL GÜVENLİK EGE DENİZ ONARIM DESTEK KOMUTANLIĞI BAYRAKLI/İZMİR ve İzmir İş Kurumu İl/Şube Müdürlüklerinin beraber ortak yayınladığı ilanda her alınacak personele göre özel şartlar ve genel şartlar belirlenerek Hidrolikçi ve Meydancı işçi alımı yapacaktır. Özel ve genel şartlar ve ayrıntılar aşağıdaki ilan bildirisinde belirtilmiştir.Gelin beraber bu ilanı inceleyelim..

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanan personel alımı ilanına göre Sahil Güvenlik Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığına 2 daimi işçi alımı yapılacak. Sahil Güvenlik Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığında daimi işçi statüsünde istihdam edilmek üzere 1 Hidrolikçi ve Meydancı olmak üzere toplam 2 personel alımı yapılacağı ilan edildi. Sahil Güvenlik Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığı daimi işçi alımına başvurular İŞKUR tarafından ilanların yayınlanması ile birlikte başlayacak olup 25 Ağustos 2016 tarihine kadar devam edecek.

Sahil Güvenlik Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığı hidrolikçi alımına başvuru yapabilmek için, ilkokul mezunu 3308 Sayılı Kanun kapsamında Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri , Makine Teknolojileri Alanı(Makine Bakım Onarım), Hidrolik ve Pnömatik Teknolojileri, Mekatronik , Hidrolik ve Pnömatik, Kontrol ve Enstrümantasyon Teknolojisi ustalık belgesine sahip olmak veya 5544 sayılı kanun kapsamında hidrolik pnömatikçi mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak sahip olmak gerekiyor. Meydancı alımına başvuru yapabilmek için ilkokul mezunu olmak yeterli.

Adaylar başvurularını İŞKUR il, şube müdürlüklerinden ya da İŞKUR’un resmi internet sitesinden yapabilecekler. Başvuru yapacak adayların çok tehlikeli işlerde çalışmaya engellerinin olmaması şartı bulunuyor. Sahil Güvenlik Ege Deniz Onarım Destek Komutanlığı daimi işçi alımı ile ilgili detaylı bilgi ve ilan metni için TIKLAYINIZ

Sahil Güvenlik Komutanlığına Daimi İşçi Alımı 2016 , Aklınıza takılan bir şey olursa yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

Etiketler:

Sahil Güvenlik Komutanlığına Daimi İşçi Alımı Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. ramazan dedi ki:

    nereden başvurabiliyoruz. bilgisayar prog. lise mezunuyum. askerliğimi yaptım.
    yardımcı olurmusunuz

  2. Ersen dedi ki:

    Merhaba meydancı olarak başlaya bilirim yani meydancı temizlikçi demek herhalde bildiğim kadarıyla ben çalışmak istiyorum

Sayfa başına git