Rize Çay İşletmeleri İşçi Alım 2016

Rize Çay İşletmeleri İşçi Alım 2016
10 Mart 2016 tarihinde eklendi, 296 kez okundu.
Reklam

Rize Çay İşletmeleri işçi alımı 2016 , İşkur ile Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğünün ortaklaşa yapıldığı çalışmada Trabzon, Artvin ve Giresun illerinde ve ilçelerinde çalışacak Meslek Yüksek Okul mezunu ve en önemlisi de KPSS şartı kaldırılmış  175 kişi geçici işçi alımı yapacak. Ayrıntılı bilgi aşağıdaki gibidir.
Bu işgücü istemi, İŞKUR‘un RİZE ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.ÇAY İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
Son Başvuru Tarihi : 17 Mart 2016
Yayınlanma Tarihi : 08 Mart 2016

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE – Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü?nün (ÇAYKUR) Rize, Trabzon, Artvin ve Giresun’un il ve ilçelerindeki fabrikalarında 2016 yılı yaş çay kampanyası döneminde mevsimlik işçi statüsünde çalıştırılmak üzere, Meslek Yüksek Okullarının Çay Eksperliği veya Çay Tarımı ve İşleme Teknolojisi bölümünden mezun, 175 kişilik Önlisans düzeyinde Çay Eksperi mesleğinde geçici işçi alımı yapılacaktır. – Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerinden şahsen veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. -Bu talebe engelli, eski hükümlü ve terörle mücadelede yaralananlar (TMY) da başvurabilirler. – Talebin, son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. – Bu talep ikametgah şartı aranmaksızın Türkiye genelinde yayınlanmıştır. – İlgili yönetmelik gereğince bu talebe başvuru koşullarında KPSS şartı kaldırılmış olup, başvuru sonrasında oluşacak nihai liste sıralamasında başvuranların Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerindeki kuruma kayıt tarihleri esas alınacaktır. – Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar eğitim durumu, tecrübe v.b. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce ÇAYKURa ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılacaktır. – ÇAYKUR tarafından yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı adaylara yazılı olarak bildirilecektir. – İşe girmeye hak kazanan kişiler, Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü?ne bağlı Rize, Trabzon, Artvin ve Giresun illerindeki kontenjan açığı bulunan yaş çay fabrikalarında, 2016 yılı yaş çay kampanyasında mevsimlik işçi statüsünde işe başlatılacaklardır. – Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurularının geçersiz hale getirilmesi ve işe alım işlemlerinin iptal edilmesinde, Kurumun ve ÇAYKURun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. – Talep, Rize Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından yayınlanmış olup, (Tlf: 0 (464) 213 04 10/ 214 04 36/ 213 04 50/ 213 04 53 nolu telefonlardan detaylı bilgi alınabilir.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Çay Eksperi Okuldan

Öğrenim Bilgileri

Genel Birim Adı Genel Bölüm Adı Öğrenim Seviyesi
Meslek Yüksek Okulu Önlisans Çay Eksperliği Önlisans
Meslek Yüksek Okulu Önlisans Çay Tarımı ve İşleme Teknolojisi Önlisans

Çalışma Adresi Bilgisi

Çalışma Adresi : rize,trabzon,artvin,giresun çay fabrikaları
53080 RİZE MERKEZ
RİZE / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 175
İş Sözleşmesi Tipi Belirli Süreli (Geçici)
Çalışma Şekli Tam Süreli

Konu hakkında aklınıza takılan bir şey varsa yorum yazarak sizlere yardımcı olabiliriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git