PTT Sözleşmeli Personel Alımı Sözlü Sınavı Ne Zaman Açıklanacak

PTT Sözleşmeli Personel Alımı Sözlü Sınavı Ne Zaman Açıklanacak
6 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 332 kez okundu.
Reklam

PTT Sözleşmeli Personel Alımı Sözlü Sınavı Ne Zaman Açıklanacak 2016 , Posta Telefon Telgraf Teşkilatı kendi bünyesinde istihdam etmek üzere sözleşmeli personel alımı yapmakta ve adayları sözlü mülakata tabii tutmaktaydı. Mülakatlar 4 Haziran tarihi ile bitti peki sonuçlar ne zaman açıklanacak.

Posta Telefon Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi her sene Kamu Personel Seçme Sınavından alınan puanlar ile adaylara istihdam şansı vermektedir. KPSS’den hariç olmak ile birlikte boş bulunan kontenjanların doldurulması için adayları kurum sınavına tabii tutan PTT A.Ş. geçtiğimiz haftalarda yayınladığı bildiri ile bünyesinde çok sayıda farklı pozisyonlarda çalışmak üzere sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurmuştu. Başvurular bitti ve sözlü mülakatlara adaylar çağrıldı. Bu kapsamda sözlü mülakatlar 4 Haziran 2016 tarihi ile sona erdi peki sonuçlar ne zaman açıklanacak

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılmıştı

Posta Telefon Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi yaptığı açıklama ile kendi bünyelerinde sözleşmeli statüsünde çalışmak üzere Posta Telefon Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi pozisyonlarına personel alımı yapacağını bildirmişti.
Pek çok aday söz konusu pozisyonlarda çalışmak için başvuru yaptı ve PTT ilanından büyük rağbet gördü. İlanların sona ermesi ile 10 Mayıs 2016 tarihinde yeni bir resmi bildiri yayınlanmış ve söz konusu bildiride hangi pozisyonlarda hangi adayların sözlü mülakatı kazandığı belirtilmişti. Sözlü mülakatlar 4 Haziran 2016 tarihi ile sona erdi.

Posta Telefon Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi sözlü mülakat sonuçlarını aşağıda vermiş olduğumuz linkten duyuracak. Adaylar giriş bilgileri ile sisteme giriş yapıp sözlü mülakatlardan kazanıp kazanmadığı öğrenecek

https://pttws.ptt.gov.tr/info_web/t?x=msg

PTT Sözleşmeli Personel Alımı Sözlü Sınavı Ne Zaman Açıklanacak 2016 , Aklınıza takılan bir şey olursa yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git