Psikolog Maaşları Ne Kadar

Psikolog Maaşları Ne Kadar
14 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 422 kez okundu.
Reklam

Psikolog Maaşları Ne Kadar 2017 

Psikolog Maaşları Ne Kadar 2017 , Günümüzde psikologlar hayatımıza hızla bir giriş yapmıştır. Günümüz şartlarındaki hayat koşuşturması, iş ve özel hayat stersi, birçok çeşitli nedenler ile psikolog desteğine ihtiyaç duyma, psikolog ile sorunları paylaşma, tavsiye alma, birçok kişinin tercih ettiği zihinsel ve doğru orantılı olarak bedensel rahatlama için birebir görüşülen, tıbbı olarak size destek olan, belirli bir tedavi sürecini takip eden kişiye psikolog denir.Psikolog maaşlarına bir göz atalım.

Psikolog Maaşları Ne Kadar

Psikolog Nasıl Olunur ? Psikologlar birçok dala ayrılır, psikiyatris, uzman psikolog, prof. psikolog gibi birçok çeşitli dallara ayrıldığı gibi maaş politikaları da çeşitlilik göstermektedir. Örneğin devlet hastanesinde çalışan psikologlar bin sekiz yüz tl ile iki bin yüz tl arasında olmak ile beraber kademe ve kıdem atladıkça fiyat oranı da değişmektedir. Kendi kliniği olan, devlete bağlı olmadan çalışmayı tercih eden psikologlarınmaaşları ise ayda çalışma saatine, hitap ettiği çalışma kesiminin bütçesine de biraz bağlı olarak beş bin ile yirmi bin arasında kazanmaktadır.

Sizlerde psikoloji dalı ile ilgileniyorsanız, psikolog maaşları ve kademelerini sizler için incelmeye aldık, her unvan aldığınızda maaşınızda doğru orantılı artacaktır bilginize…

Psikolog Maaşları Ne Kadar 2017 , Aklınıza takılan bir şey olursa yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

Memur maaşları , Memur ve personel .işçi  alımları ilanlarımızı facebook sayfamızdan takip etmek için tıklayınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git