Polis Memuru Maaşları 2017

Polis Memuru Maaşları 2017
2 Ağustos 2017 tarihinde eklendi, 249 kez okundu.
Reklam

Polis Memuru Maaşları 2017

Polis Memuru Maaşları 2017, memur ve adayların aklına sıkça takılan sorulardan biridir. Polis memurluğu alımı için yapılan rekor başvuruları ardından alınacak olan maaşlar da merak ediliyor. Polis meslek eğitim merkezlerinde eğitim alan öğrencilerden okulunu başarı ile bitiren bireyler, polis memuru olarak görevine başlayacaktır. Yeni polis memuru adayları, işe başladıklarında maaşlarının ne kadar olacağını merak etmektedir.

 

Polis memuru maaşları 2017 yılı itibari ile değişecek mi ve zam gelecek mi konusu sürekli olarak gündemdedir. Eğitimini başarılı bir biçimde tamamlayan öğrenciler, mesleklerini yapmaya başladıkları tarihten itibaren alacakları ücreti merak etmektedir. Emniyet Genel Müdürlüğü’ne bağlı olarak kadrolu göreve  başlayacak olan polis memurlarının maaşı, 2015 yılında yapılan zam sözleşmesinden etkilenecek mi?

Polis Memur Maaşları Ne Kadar?

 

Polis maaşları, yıllara göre alınan zamların dışında farklılık göstermemektedir. Son belirlenmiş olan polis memur maaşları, göreve yeni başlayacak olan kişiler için de geçerli olacaktır. Yeni polis memurlarının alacağı maaşlar mezun oldukları eğitime ve görev yerine göre de değişebilmektedir. Bu konuda kesin bir bilgi verilemeyecektir. 2015 yılında memurlara zam konusunda yapılmış olan sözleşmeye göre Temmuz 2017 tarihinde memur maaşlarına %4 zam gelecektir. Ancak zam uygulaması, derecelendirmeye göre değişmektedi . Bu da göreve yeni başlayacak olan polis memurlarının zamdan etkilenip etkilenmeyeceğini kesin olarak ortaya koymamaktadır. Konu ile ilgili açıklama yapılması beklenmektedir.

2017 Memur Maaşları İçin Tıklayınız

Memur Personel Alımları ve Memur Maaşları ile ilgili facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Polis Memuru Maaşları 2017 ile ilgili  Aklınıza takılan bir şey var ise yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git