PÖH Maaşları Ne Kadar

PÖH Maaşları Ne Kadar
29 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 133 kez okundu.
Reklam

PÖH Maaşları Ne Kadar 2017

PÖH Maaşları Ne Kadar sorusu, adayların ve memurların aklına sıkça takılmaktadır. Harekat polisi alımı için rekor başvuruların yaşanmasının ardından maaşlar da merak edildi. Polis meslek eğitim merkezlerindeki eğitimlerini başarı ile bitiren bireyler, özel harekat polisi görevine başlayacaktır. Adaylar, işe başladıklarında maaşların ne kadar olacağını merak etmektedir.

Özel Harekat Polis maaşlarının 2017 yılı itibari ile ne kadar olacağı konusu, uzun süredir gündemde olmaktadır. Eğitimini başarı ile tamamlayan öğrenciler, mesleklerini yapmaya başladıklarında alacakları ücreti merak etmektedir. Emniyet Genel Müdürlüğü’ne bağlı olarak kadrolu göreve atanan ve özel harekat polisi olarak fiilen görev yapan kişilerin maaşı belirlenmiştir. Maaşların tutarı, polis memurlarının görev yaptıkları yerin durumuna, kalkınmadaki önceliğine ve operasyonlarda yer alıp almamasına göre değişim gösterebilmektedir.

PÖH Maaşları Ne Kadar?

PÖH maaşları, görev yerine ve operasyonlara göre değişim gösterirken mezun olunan okula göre de farklılaşabilmektedir. Lisans, önlisans ve lise mezunu olan polis adayları, göreve başlayacakları tarihten itibaren maaşlarını da alacaktır. Maaş alacak olan genç polis memurları, tutarın ne kadar olacağı konusunda araştırma yapmaktadır. Maaşlar üzerinde değişiklik yapılmayacağı konusu gündemde olurken, zam gelme olasılığı da bulunmaktadır. Maaşların zam alması durumunda resmi açıklama yapılarak resmi gazetede yayınlanmaktadır. 2017 yılında görece başlayacak olan polis memurları, zam geldiğinde bilgi alacaktır.

2017 Memur Maaşları İçin Tıklayınız

Memur Personel Alımları ve Memur Maaşları ile ilgili facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

PÖH Maaşları Ne Kadar 2017,  Aklınıza takılan bir şey var ise yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git