Pepe 3D Sinema Çizgi Filmi İzle Video

3 boyutlu pepe çizgi filmi izle video, pepe sinema filmi izle 3D li çizgi film, pepe videoları indir izle,pepe 3D li sinema filmi izle fragman Türk çizgi filmi Pepee karakterinin yaratıcısıDüşyeri Çizgi Film Stüdyosu Kurucusu Ayşe Şule Bilgiç, “4. yılını dolduran Pepee, Türkiye’ninYoutube’ta 2011 yılında en çok izlenen videosu oldu. Şimdi sinema filmini de çekeceğiz” dedi.Pepee’yi animasyon teknolojilerinde Dreamworks ile işbirliğine giden HP’nin iş istasyonlarıyla hazırladıklarını belirten Bilgiç, “Dreamworks’un Kung Fu Panda, Shrek ve Çizmeli Kedi filmlerinde kullanılan teknolojiyle yapacağımız Pepee’nin 3D animasyon filmi, Türkiye’de yapılan ilk 3D animasyon çizgi filmi olacak. Bu film Blu-ray olarak da çıkacak” diye konuştu.


Pepe 3D Sinema Çizgi Filmi İzle Video yazısını Facebook'ta Paylaş
Pepe 3D Sinema Çizgi Filmi İzle Video yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.