PAEM 2. Yedek Yerleştirme Sonuçları

PAEM 2. Yedek Yerleştirme Sonuçları
9 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 160 kez okundu.
Reklam

PAEM 2. Yedek Yerleştirme Sonuçları

2016 yılı PAEM giriş sınavları sonucunda yedek aday olarak belirlenen ve 2.Yedek planlamasında erkeklerden 106. yedek, bayanlardan 8. yedek adaya kadar  planlama yapılmıştır. Planlaması yapılan adayların PAEM Giriş ve Eğitim Öğretim Yönetmeliği’nin 22.Maddesinin 2.fıkrası gereğince en geç 09/10/2016 Pazar günü saat 14.00’a kadar Polis Akademisi Gölbaşı Yerleşkesinde hazır bulunmaları gerekmektedir. Müracaat sırası gelmeyen adayların 3.Yedek planlamasını www.pa.edu.tr adresinden takip etmeleri gerekmektedir.

Adayların intibak eğitimine gelirken 2 adet vesikalık fotoğraf, nüfus cüzdanı ve intibak eğitimi süresince ihtiyaç duyacakları diğer eşyalar (yatak kıyafetleri, spor eşyaları, kişisel temizlik malzemeleri, kravat, kurşun ve tükenmez kalem vb,) ile mavi gömlek(tercihen açık renk) ve koyu renk kumaş pantolonlarını(lacivert-siyah) eğitim kıyafeti olarak yanlarında getirmeleri gerekmektedir.

paem-2-yedek-yerlestirme-sonuclari

Ayrıca gelecek adaylar yanlarında 2 adet onaylı lisans diploması fotokopilerini de getirmeleri gerekmektedir.

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ 

 

Memur maaşları , Memur ve personel .işçi  alımları ilanlarımızı facebook sayfamızdan takip etmek için tıklayınız.

PAEM 2. Yedek Yerleştirme Sonuçları ile ilgili aklınıza takılan bir şey olursa yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git