Özel Harekat Polisi Alımı 10 Bin Kişi

Özel Harekat Polisi Alımı 10 Bin Kişi
22 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 256 kez okundu.
Reklam

Özel Harekat Polisi Alımı 10 Bin Kişi !

10 Bin Özel Harekat Polisi İçin Başvuru Tarihi Belli Oldu ! Polis Akademisi bünyesinde yetiştirilmek üzere alınacak 10 Bin Özel Harekat Polisi için başvuru tarihi ve başvuru şartları belli oldu.

Özel Harekat Polisi yetiştirmek için Polis Meslek Eğitim Merkezleri’ne alınacak olan 10 bin erkek aday için başvurular 10 Ekim’de başlayacak. Polis Akademisine bağlı Polis Meslek Eğitim Merkezlerinde eğitilecek olan 10 bin aday için Polis Akademisine ait resmi internet sitesinden yapılan yazılı bildiride, aranan şartlar ve başvurunun yapılacağı tarih belirtildi. Yazılı açıklamada, Özel Harekat Polis alımları için askerlik görevini tamamlamış, en az lise mezunu ve 28 yaşından gün almamış olan 10 bin erkek adayın başvuru yapabileceğine yer verildi.  Yapılan yazılı açıklamada, başvuruların başlama tarihinin 10 Ekim 2016 tarihi olacağı da belirtilirken, başvuruların ise Polis Akademisi’nin resmi internet sitesinden online olarak yapılabileceği belirtildi. Açıklamada fiziki yeterlilik ve mülakat sınavlarının yapılacağı da belirtilirken, başvuru yapacak adaylardan istenecek evrakların mülakat tarihinden önce  yine Polis Akademisi’ne ait resmi internet sitesinden açıklanacağı ifade edildi.

ozel-harekat-polisi-alimi-10-bin-kisi

 

Memur maaşları , Memur ve personel .işçi alımları ilanlarımızı facebook sayfamızdan takip etmek için tıklayınız.

 

Özel Harekat Polisi Alımı 10 Bin Kişi ilanı ile ilgili aklınıza takılan bir şey olursa yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

 

Etiketler:

Özel Harekat Polisi Alımı 10 Bin Kişi Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Ahmet Altay dedi ki:

    Şimdi ben önlisans okuyorum son sınıfım, Askerlik tecilli, Ne yapabiliriz katılmak için.?

Sayfa başına git