Olimpiyat ve Yaz Oyunlarına 600 Sözleşmeli Personel Alımı

Olimpiyat ve Yaz Oyunlarına 600 Sözleşmeli Personel Alımı
23 Haziran 2016 tarihinde eklendi, 661 kez okundu.
Reklam

Olimpiyat ve Yaz Oyunlarına 600 Sözleşmeli Personel Alımı 2016 , 23 Haziran 2016 Perşembe tarihli Resmi Gazete’de yer alan kararnameye göre Erzurum ve Samsun illerinde yapılacak olan organizasyonlar kapsamında Görev alacak Genel Koordinatör ve Diğer Presonellere Ödenecek Ücret ile Çalıştırılabilecek Personel Sayısının Üst Sınırı belirlendi.

Erzurum

Yayınlanan kararname ile Erzurum 13. Avrupa Gençlik Olimpik Kış Festivali organizasyonun süresini aşmamak kaydıyla yerli ve yabancı, tam veya yarı zamanlı en fazla 200 personel çalıştırılacaktır. Organizasyon kapsamında görevlendirilecek olan Genel Koordinatöre ilgili maddeler kapsamında sözleşmeli personel tavan ücretinin en fazla beş katı, diğer personellere en fazla iki katı maaş verilecek.

Samsun

Samsun 23. Yaz Deaflympics oyunları organizasyonu süresini aşmamak şartıyla yerli ve yabancı, tam veya ayrı zamanlı en fazla 400 personel çalıştırılacaktır. Organizasyon kapsamında görevlendirilecek olan Genel Koordinatöre ilgili maddeler kapsamında sözleşmeli personel tavan ücretinin en fazla beş katı, diğer personellere en fazla iki katı maaş verilecek.

İki Olimpiyat içinde alınacak Genel Koordinatörlerin görev süreleri organizasyon tarihinden bir yıl önce başlar ve organizasyon tarihinden sonraki altı aylık tasfiye süreci sonuna kadar devam eder.

Erzurum 13. Avrupa Gençlik Olimpik Kış Festivalinde Görev Alacak Personellerle İlgili Resmi Yazıya Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ..

Samsun 23. Yaz Deaflympics Oyunları Organizasyonlarında Görev Alacak Personellerle İlgili Resmi Yazıya Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ..

Olimpiyat ve Yaz Oyunlarına 600 Sözleşmeli Personel Alımı 2016 , Aklınıza takılan bir soru olursa yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

Etiketler:

Olimpiyat ve Yaz Oyunlarına 600 Sözleşmeli Personel Alımı Konusuna 6 Yorum Yapıldı
 1. servet dedi ki:

  19.06.2015 tarihinden beri işsizim bu ilana nasıl başvura bilirim Antalya’da başvuru merkezi açılacak mı? ilana başvur butonu aktif değil.

 2. Erdinç dedi ki:

  Nereye ve nasıl başvuru yapılacak

 3. esra dedi ki:

  Nasillll basvuru yapicaz buna yapilmiyooo

 4. ser007 dedi ki:

  Bu olimpiyatlarda Genclik ve spor bakanligina atanan sozlesmeli spor uzmanlarida gorev alabilecekmi?

 5. sadık dedi ki:

  başvuru ve kimlerin başvurabileceği yazmıyor

 6. Mehmet dedi ki:

  Geçicimi

Sayfa başına git