Muharrem İnce 29 Şubat Meclis Konuşması “Haddini Bileceksin” VİDEO

29 şubat muharrem ince konuşması video izle, muharrem ince konuşması video izle, 29 şubat tbmm muharrem ince konuşma videosu izle CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, BDP’li Altan Tan’ın Kemalist diktatörlük sözlerine sert yanıt verdi.
“ALTAN TAN’IN SÖZLERİNE İTİBAR ETMEMEK LAZIM”

Altan Tan’ın ardından söz alarak kürsüye çıkan Muharrem İnce: “Bu Meclis’te Diyap Ağalar da var, Altan Tanlar da var. Bu olacak. Altan Tan’ın sözlerine itibar etmemek lazım. Diyarbakır’da çıkan kemiklerle ilgili Meclis’te basın açıklaması yaptı. Ama şimdi Adli Tıp Raporu’na göre 100 yıllık kemiklermiş bunlar ve yarısı hayvan kemiği çıktı.” dedi.
“HADDİNİ BİLECEKSİN”

Sözlerine devam eden İnce, BDP sıralarına dönerek şu sözleri sarf etti: “PKK kontenjanından milletvekili olacaksın, geleceksin Atatürk’ün Meclisi’nde Atatürk’e hakaret edeceksin. Haddini bileceksin, haddini… Kimsin sen! Atatürk’ün Meclisi’nde bunu konuşacaksın. Önce Tahran’a bakacaksın, Bağdat’a bakacaksın, Şam’a bakacaksın, Kahire’ye bakacaksın, ondan sonra Ankara’ya bakacaksın. Burada Cumhuriyet düşmanları işbirliği yapamaz. Atatürk Meclis’i kurmasaydı, siz burada milletvekili mi olurdunuz? İngilizlerin gölgesinde sığır çobanı olurduk hepimiz.”
“SAVAŞ OLDU DA GELMEDİLER Mİ”

Sözlerine Mehmet Akif’in arkadaşına yazmış olduğu bir mektubu okuyarak devam eden Muharrem İnce, BDP’li vekillere yönelik eleştiri dozajını artırarak: “Hakkari’de Siirt’te büyük savaşlar oldu da Yalovalılar, Balıkesirliler gelmedi mi buraya?” dedi.
İşte Muharrem İnce’nin o açıklamaları:


Muharrem İnce 29 Şubat Meclis Konuşması “Haddini Bileceksin” VİDEO yazısını Facebook'ta Paylaş
Muharrem İnce 29 Şubat Meclis Konuşması “Haddini Bileceksin” VİDEO yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

4 Yorum »

 • can pamir diyor ki:

  sorun bu gerzeklerde değil ki sorun bizi yönetenlerin atatürke hakaret etmeye kadar uzanan bu saygısızlığı bu hadsizliği görmezden gelmelerine.. yazık benim atama.. kimi mason der, kimi katil,kimi sarhoş..dinimizde kimsenin dini sorkulanmaz bunu bilin önce ,kafire kafir demek bile günah dinimizde.içtiği kendine,sizin beyniniz sulanmış,dışarda çook dinden bi haber sarhoş veren insanlara çevreye zarar veren.benim atamın bu ülkeye Allahın yardımıylada çok yararı dokundu gevurlar sizii.. hepiniz devamlı savaşta geçirseydiniz bi amacı sonlandırmanın onurunda olsaydınız uyku nedir bilmeseydiniz acaba neler içerdiniz..atama katil diyenin alnını karışlarım..kendinize gelin artık türk milletimi kudurtmayın.arı kovanına çomağı sokmaya devam ediyosunuz ama öyle bi sokucakki bu millet sizi birgün..bırak ayrı bi ülke kurma savsatalarını hayal etmeyi,bu ülkeden sınır dışı edileceksiniz.atam nası gevurları denize döktüyse bigün onu yapıcaz.fazla kurcalıosunuz boyunuzdan büyük işleri..

 • fadime diyor ki:

  helal olsun Muharrem İnce diyorum,başka birşey demeye gerek kalmıyor zaten,bizim söyleyeceklerimizi O söylemiş..

 • Pakize diyor ki:

  Sevgili Muharrem İnce , iyiki varsın sizi dinledikçe bizim söylemek istediklerimizi görüyoruz . Siz bizim sesimiz soluğumuzsunuz .Teşekkürler .

 • Namık Bilgin diyor ki:

  Sayın Muharrem İnceyi Altan Tan’ın talihsiz meclis konuşmasına karşı verdiği güzel cevaptan dolayı kutluyor. Altan Tan’ı kınıyorum

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.