Müfettiş Maaşları Ne Kadar

Müfettiş Maaşları Ne Kadar
25 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 306 kez okundu.
Reklam

Müfettiş Maaşları Ne Kadar ?

Müfettiş Maaşları Ne Kadar 2017 , Müfettişler birçok kurum ve kuruluşu denetleyen, denetledikleri kuruluş hakkında öğrenim gören konusunda uzmanlaşan, denetleme sonucu eksik olan konuları bildiren ve karşı tarafa ileten çalışma grubudur. Müfettiş maaşları iki alanla olmakla beraber, ikiye ayrılıp farklılık göstermektedir.

Müfettiş-maaşları-ne-kadar-2016

Müfettiş Nasıl Olunur ? Müfettişler devlete tabii olan grup ve özel sektörde çalışan grup olarak ikiye ayrılır. Devlete tabi olan müfettişler kamu personeli sınavı ile atanmakta, okullarda bazı devlet kuruluşlarında müfettişlik görevi yapmaktadır. Devlete tabii olan müfettişler üç bin tl ile yedi bin tl arasında müfettiş maaşı almak ile beraber yaptığı denetlemeler sonucu, yasalara uygunluğu denetleyerek rapor tutmaktadır.

Özel sektöre tabii müfettişler, bankada, kurumsal firma müfettişleri üç bin tl ile altı bin tl arasında müfettiş maaşı almaktadır. Banka müfettişleri bankanın üst düzey olarak görevlendirdiği yöneticileri, banka şubelerinin hesaplarını, maliyelerini, banka vizesinin nakit giriş ve çıkışını denetlemek ile görevlilerdir. Sizlerde müfettiş olarak görev almak istiyorsanız öncelikle hangi sektörde görev alacağınıza karar vermeli, devlete tabi müfettiş olarak görev almak istiyorsanız kamu sınavlarına girebilirsiniz.

2017 Memur Maaşları İçin Tıklayınız

Memur Personel Alımları ve Memur Maaşları ile ilgili facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Müfettiş Maaşları Ne Kadar 2017 , Aklınıza takılan bir şey olacak olursa yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git