Memur Maaşları Ne Kadar Temmuz 2017

Memur Maaşları Ne Kadar Temmuz 2017
30 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 138 kez okundu.
Reklam

Memur Maaşları Ne Kadar Temmuz 2017

Memur Maaşları Ne Kadar Temmuz 2017? Memurların maaşları çalıştıkları sektöre ve alana göre değişim göstermektedir. Maaşlara belirli zamanlarda gelen zamlar da değişim göstermektedir. 2017 Temmuz ayında görevine devam eden ve yeni başlayacak olan memurlar, zalı ücretlerini alacaklar. 2015 yılında yapılan toplu sözleşme zammına ek olarak enflasyon zammı da 2017 Temmuz ayında uygulanacak.

 

Devlet memurlarının 2017 yılının Temmuz ayında almaya başlayacağı maaş tutarları belirlendi. 2017 Ocak ayında maaş zammının gerçekleşmemesi, memur adaylar için üzücü bir haber olmuştu. Ancak memurlar, Temmuz ayında alacakları maaş zamları ile sevinçli bir haber almış olacak. Memur maaşları, 2015 yılında belirlenmiş olan toplu sözleşmeye bağlı olarak arttırılacaktır. Ocak ayında gerçekleşmemiş olan zam her ne kadar üzücü olsa da Temmuz zammı, memurların yüzünü güldürecektir. Her memurun maaşı için za uygulanacaktır. Ancak zam tutarları birbirinden farklı olacak ve bu farklılıklar belirli etkenler ile belirlenecektir.

2017 Memur Maaşları Ne Kadar?

 

2017 Temmuz ayında memurlara gelen zam ile birlikte enflasyon farkı da ödenecektir. Yapılan oranlara bağlı olarak memurların maaşlarına ek olarak alacakları zam tutarı 197 ile 745 TL arasında değişecektir. Zam tutarları, memurların sektörüne, yıl tecrübesine ve diğer hesaplamalara göre değişim gösterecektir. Memur adayları da işe başladıklarında zam tutarının eklendiği maaşlar ile birlikte çalışacaktır.

2017 Memur Maaşları İçin Tıklayınız

Memur Personel Alımları ve Memur Maaşları ile ilgili facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Memur Maaşları Ne Kadar Temmuz 2017,  Aklınıza takılan bir şey var ise yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git