Mekkede Hac da Vefat Eden Türk Hacı Adayları İsimleri ve Memleketleri 2011

2011 hacda ölen türk hacıları ve isimleri 2011, 2011 türk hacı adaylarından ölenlerin isimleri, türk hacı adayları mekkede vefat edenlerin isimleri 2011, 2011 mekkede vefat eden 10 hacı adaylarının isimleri Diyanet İşleri Başkanlığı Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, kutsal topraklara giden hacı adaylarından Hacer Sevinç (76), Tahir Koralı (69), Menci Göze (76), Mahmut İşli (74) ve Avni Karaarslan’ın (66) Medine’de, Çelebi Baran (56), Ramazan Hepdemirgil (76), Hasan Demir (75) ve Mustafa Ceylan (64) da Mekke’de vefat etti. Mustafa Ülgen (73) ise geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti. Vefat eden vatandaşlar Suudi Arabistan kanunları gereği Mekke ve Medine’de bulunan mezarlıklara defnedildi.


Mekkede Hac da Vefat Eden Türk Hacı Adayları İsimleri ve Memleketleri 2011 yazısını Facebook'ta Paylaş
Mekkede Hac da Vefat Eden Türk Hacı Adayları İsimleri ve Memleketleri 2011 yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.