Komiser Maaşları Ne Kadar

Komiser Maaşları Ne Kadar
24 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 381 kez okundu.
Reklam

Komiser Maaşları Ne Kadar 2017

Komiser Maaşları Ne Kadar 2017 , Komiser devlete tabi tutulan 657 devlet personeli olarak devlet görevlisidir. Komiser, emniyet müdürlüğünde rütbesi komiser yardımcısı ile baş komiser arasında görev alan devlet memuru polistir. Komiser maaşları rütbeye göre değişmektedir.

Komiser-nasil-olunur

Komiser Nasıl Olunur ? Komiser olabilmek için devlete tabii polislik sınavına girerek, dört yıl eğitim sonucunda mezun olmakta ve özel bir eğitim almaktadır. Eğitim aldıktan sonra mezun olan komiserler devlet tarafından ataması yapılmakta, yapılan atama sonucu gittikleri bölgede görev alarak maaş almaya başlamaktadır. Komiser maaş politikası atandığı şehre, yöreye il ve ilçelere göre değişkenlik göstermekte olup, kıdem aldıkça maaş politikası da değişkenlik göstermektedir.

Komiserler devlete tabii olup kamu personeli sınavı ile atanmakta, okullarda bazı devlet kuruluşlarında komiserlik görevi yapmaktadır. Devlete tabii olan komiserler kıdem aldıkça ücrete politikaları değişmekte, yardımcı komiser ve komiser olarak rütbe almaktadırlar. Yardımcı komiserlerin maaşı iki bin yüz tl ile iki bin beş yüz tl arasında iken, baş komiserlerin maaşı üç bin beş yüz tl ile beş bin tl arasında değişmektedir.

2017 Memur Maaşları İçin Tıklayınız

Memur Personel Alımları ve Memur Maaşları ile ilgili facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Komiser Maaşları Ne Kadar 2017 , Aklınıza takılan bir şey olursa yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

Etiketler:

Komiser Maaşları Ne Kadar Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Tayfun Kuscu dedi ki:

    Ben yurtdisinda okudum ve lisanz mezunum. Artik türkiyeye geri geldim ve burda yasamak istiyorum ve ayni zamanda türkiye , vatana ve milletimize hizmet etmek istiyorum . Askerlik muaf kaldi, cifte vatandaslik var ve kpssye hic giremedim. Lütfen bana yardimci olun ve neriye basvura bilirim. Su an yeni evleyim (türkiyede) ve yeni dogmus 1 cocugum var . Yas 22 ve balikesirliyim …

Sayfa başına git