KKK Uzman Erbaş Alımı 2017

KKK Uzman Erbaş Alımı 2017
8 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 630 kez okundu.
Reklam

KKK Uzman Erbaş Alımı 2017

KKK Uzman Erbaş alımları başlamış olup, Kamu Oyuna duyurulmuştur. Başvurmak isteyen adaylar resmi web sitesi üzerinden başvuruda bulunabilir. Fakat başvurma şartları elbette her iş alımın da olduğu gibi KKK Uzman Erbaş alımlarında da vardır. Başvuru sonrasın da şartların uygun olması halinde size çağrı gelecek ve bu çağrı üzerinde yetkili kişiler tarafından Ankara’da spor mülakatına katılmanız gerekecektir. Bu mülakatta geçerli puan alan adaylardan ise gerekli olan sağlık gibi kontrollerden geçerek gerekli belgeleri istenilen yere zamanın da teslim etmelidir. Yapılan incelmeler sonun da ise sözlü mülakat için çağrılmalar başlar ve bu mülakatta da başarılı olan kişiler görev için çağrılır.

Başvuru şartları ise TC vatandaşı bir erkek olmak, en az lise ve dengi okullardan mezun olmuş olmak, askerlik görevini ise erbaş olarak yapmış veya yapıyor olmak. En fazla 25 yaşında olmuş olması. Yüz kızartıcı herhangi bir suçun bulunmaması gerekmektedir.

Bu şartları ve detaylarını öğrenmek için resmi web sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Bu şartları taşıyan her kişi başvuruda bulunabilir ve aşamaları geçtikten sonra ise göreve başlayabilir. Başvurular online bir şekilde yapılmakta olup, ilk başvurunuzu verilen tarihler içerisin de gerekli bilgileri vererek yapmanız gerekmektedir. Şartlara uygun olduğunuz takdir de ise size çağrı gelir ve bu çağrı ile verilen gün ve saat içerisin de ilk mülakata katılırsınız.

2017 Uzman Maaşları İçin Tıklayınız

Memur Personel Alımları ve Memur Maaşları ile ilgili facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

KKK Uzman Erbaş Alımı 2017,  Aklınıza takılan bir şey var ise yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

Etiketler:

KKK Uzman Erbaş Alımı 2017 Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. Mekselina dedi ki:

  Bayanlarda basvurabilirmi?

  1. personelmemur dedi ki:

   Jandarma kuvvet komutanlığında duymuştum inceleyebilirsiniz.

 2. Soner dedi ki:

  35 yasindayim lise mezunuyum sozlesmeli er olma sansim varmi

  1. personelmemur dedi ki:

   25 yaş sınırı var malesef soner bey

Sayfa başına git