Kırşehir Boztepe SYDV Personel Alımı 2016

Kırşehir Boztepe SYDV Personel Alımı 2016
21 Mart 2016 tarihinde eklendi, 270 kez okundu.
Reklam

Kırşehir Boztepe SYDV Personel Alımı 2016, Kırşehir ilinin Boztepe ilçesinde ikamet etmek , Erkek olma ve 4 yıllık yüksek öğrenim kurumlarının Psikoloji,Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyal Hizmetler ve mühendislik bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak ve iyi derecede bilgisayar kullanmak gibi özellikler sahip kişiyi işe alınacaktır.İlan ile ilgili ayrıntılı bilgi aşağıda verilmiştir.

Son Başvuru25.03.2016

İl: Kırşehir

İlçe: Boztepe

Alınacak Sayı: 1

Çalışma Şekli:BELİRSİZ SÜRELİ

Ünvan: SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ

Açıklama:

– Bilgisayar programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak.
– 4 yıllık yüksek öğrenim kurumlarının Psikoloji,Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyal Hizmetler ve mühendislik bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak,
– İngilizce biliyor olmak
– B sınıfı ehliyete sahip olmak( Aktif araç kullanıyor olmak)
– Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
– 1 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alınması için istenen özel şartlar: 1)Boztepe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak(İlanın yayınlandığı tarihe kadar ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak ve bunu ilçe nüfüs müdürlüğünden ispatlayan belgeye sahip olmak). 2)Erkek olmak. 3) 4 yıllık yüksek öğrenim kurumlarının Psikoloji,Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyal Hizmetler ve mühendislik bölümlerinin herhangi birinden mezun olmak. 4) Bilgisayar programlarını iyi derecede kullanıyor olmak. 5) B sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak. 6)İlçenin sosyal dokusunu ve çevreyi tanıyor olmak. 7) Askerliğini yapmış olmak. 8)KPSSP3 puan türünde 60 puan ve üzeri almış olmaktır.

Aklınıza takılan bir soru olursa yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git