Kastamonu Ağlı SYDV Personel Alımı 2016

Kastamonu Ağlı SYDV Personel Alımı 2016
27 Mart 2016 tarihinde eklendi, 299 kez okundu.
Reklam

Kastamonu Ağlı SYDV Personel Memur Alımı 2016 , Alımın özel şartları arasında Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden ve ya Sosyal Hizmetler ,Halkla İlişkiler,İletişim ,Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik,Felsefe,Psikoloji ve Sosyoloji bölümlerinden mezun olmak. Bilgisayar programı olan Word – Excel gibi programları çok iyi kullanabilme , 2014-2015 yıllarına ait KPSS3 puan tüürnden en az 60 ve üzeri almak. Özel ve genel şartları olan alım ilanına gelin beraber bu ilanı inceleyelim..

Son Başvuru01.04.2016

İl: Kastamonu

İlçe: Ağlı

Alınacak Sayı: 1

Çalışma Şekli: BELİRSİZ SÜRELİ

Ünvan: BÜRO GÖREVLİSİ

Açıklama:

– Bilgisayar programlarından word,excel,power point gibi kelime ve görüntü işleme programlarını ve bilgisayarda yapılabilecek temel iş ve işlemleri etkin olarak kullanma becerisine sahip olmak.
– Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden ve ya Sosyal Hizmetler ,Halkla İlişkiler,İletişim ,Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik,Felsefe,Psikoloji ve Sosyoloji bölümlerinden mezun olmak.
– En az B sınıfı Sürücü Belgesi sahibi olmak.
– Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
– -Bölü şartı aranmaktadır.Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerinden ve ya Sosyal Hizmetler ,Halkla İlişkiler,İletişim ,Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik,Felsefe,Psikoloji ve Sosyoloji bölümlerinden mezun olmak. -En az B sınıfı Sürücü Belgesi sahibi olmak. -Bilgisayar programlarından word,excel,power point gibi kelime ve görüntü işleme programlarını ve bilgisayarda yapılabilecek temel iş ve işlemleri etkin olarak kullanma becerisine sahip olmak. -Sosyal iletişim becerilerine sahip olmak. -Son 6 aydır Kastamonu ili sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak. -Büro Görevlisi olarak yerleşmeye hak kazandıktan sonra Ağlı ilçesinde ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek. -Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vucüt veya akıl hastalığı veya vucüt sakatlığı ile özrü bulunmamak. 1-)Başvurular Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğünün http://appext.aile.gov.tr/vakifilan/Giris.aspx adresinden 23.03.2016-01.04.2016 tarihleri arası online olarak yapılacaktır. Sözlü sınava girmeye hak kazananların listesi 04.04.2016 tarihinde www.agli.gov.tr kaymakamlığımız web adresinden ilan edilecektir. Sıralamada ilk 5’e giren adaylar 07.04.2016 tarihine kadar belgeleri şahsen vakfımıza teslim edeceklerdir.Sözlü sınav 11.04.2016 Pazartesi günü saat 10.00′ da Kaymakamlık toplantı salonunda yapılacaktır.Ayrıntılı bilgi için http://www.agli.gov.tr/default_B0.aspx?id=217 internet adresini ziyaret ediniz.

Aklınıza takılan bir soru işareti var ise yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git