Karayolları Genel Müdürlüğü İşçi Alımı

Karayolları Genel Müdürlüğü İşçi Alımı
4 Mart 2016 tarihinde eklendi, 315 kez okundu.
Reklam

Karayolları Genel Müdürlüğü İşçi Alımı 2016 ,

Karayolları Genel Müdürlüğü 2016 yılını ilk işçi alımını yapıyor. 2016 yılı içerisinde çeşitli zamanlarda ve sayılarda alım yapılacağı bildirildi.

Karayolları Genel Müdürlüğü düz işçi pozisyonunda görevlendirmek üzere 10 işçi alımı yapacak.

KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜNÜN BÖLGE MÜDÜRLÜKLERİNE BAĞLI İŞYERLERİNE BELİRSİZ SÜRELİ (DAİMİ) İŞ SÖZLEŞMESİ İLE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE ENGELLİ İŞÇİ ALIM İLANI

Karayolları düz işçi statüsünde görevlendirmek üzere Bayburt, Trabzon, Zonguldak, Kastamonu, Erzincan ve Sivas’taki bölge müdürlüklerinde görevlendirmek üzere engelli işçi alımı yapacaktır.

Türkiye Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerinde talebimiz Açık İş İlanlarında 29/02/2016 tarihinde ilan edilecek ve 10 gün ilanda kalacaktır. Talebimiz ilan edildikten sonra ilanda belirtilen şartları taşıyan adaylar, başvurularını Türkiye Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerine yapacaktır.

Karayolları işçi alımı iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen adayların dikkat etmesi gereken hususlar KGM web sitesinde yayınlanacaktır.

Engelli Düz İşçi olarak alınacaklarda aranacak şartlar ve açıklamalar:

  1. 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak,
  2. 18 yaşını tamamlamış olmak,
  3. Doğuştan ya da sonradan herhangi bir nedenle bedensel, zihinsel, ruhsal, duyusal ve sosyal yeteneklerini çeşitli derecelerde kaybetmesi nedeniyle toplumsal yaşama uyum sağlama ve günlük gereksinimlerini karşılamada güçlükleri olan ve korunma, bakım, rehabilitasyon, danışmanlık ve destek hizmetlerine ihtiyaç duyan kişilerden tüm vücut fonksiyon kaybının en az yüzde kırk olduğu sağlık kurulu raporu ile durumlarını belgelendirmek,
  4. EKPSS sınavına girmiş olmak şartları aranır.
  5. Münhal kadro için durumu uygun olan adayların, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.
  6. Belirtilen İl ve İlçelerinde ikamet edenler müracaat edebilecektir.
  7. Mülakat sınav tarihi ve yeri bilahare adaylara duyurulacaktır.
  8. İşe alınanlar 79,03 TL. çıplak yevmiye ile işe başlatılacaktır.

Konu hakkında bilgi edinmek isterseniz yorum yapabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git