Jandarma Uzman Erbaş Maaşları Ne Kadar

Jandarma Uzman Erbaş Maaşları Ne Kadar
23 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 355 kez okundu.
Reklam

Jandarma Uzman Erbaş Maaşları Ne Kadar 2017

Jandarma Uzman Erbaş Maaşları Ne Kadar 2017 , JANDARMA Genel Komutanlığı personel ihtiyacı duyduğu belirli dönemlerde ilanlar yayınlayarak bu talebini karşılar. 25 yaşını doldurmamış erkek adaylar arasından seçeceği uzman erbaşlar göreve başlarlar. Jandarma uzman erbaş maaşları yeni başlayanlar için 2650 TL civarındadır. Askeri hizmette görevli olan bütün personelin olduğu gibi jandarma erbaşlarda da kıdem ve kademe görev yeri önemlidir.

jandarma-uzman-erbas-maasları-ne-kadar-2016

Jandarma Uzman Erbaş Nasıl Olunur ? Görev yeri ve süresi belirlenen jandarma uzman erbaşlar maaşlarını jandarma komutanlığının bildirdiği görev ve işleri yerine getirerek alırlar. Tehlikeli görevlerde görev tazminatı alırlar. Bulundukları birlik doğu illerinde ise batı da görev yapanlardan yaklaşık 1100 TL daha fazla ücret alırlar. Sözleşmeli olarak başlanılan görevleri 3 yıl sürer. 3.Yılın sonunda yeniden sözleşme yapılabilir.

 Jandarma uzman erbaşların maaşlarına yılda 2 defa zam gelir. Bu zamlar ocak ve temmuz maaşlarında hesaplanır. Hesaplanan oran %3 üzerinden toplanır. Ve maaşa eklenir. Diğer askeri personellerin sahip oldukları özlük ve sosyal haklardan jandarma uzman erbaşlarda faydalanırlar. Aile yardımı ve çocuk yardımı alırlar.

2017 Memur Maaşları İçin Tıklayınız

Memur Personel Alımları ve Memur Maaşları ile ilgili facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Jandarma Uzman Erbaş Maaşları Ne Kadar 2017 , Aklınıza takılan bir şey var ise yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git