Jandarma Genel Komutanlığının 2016 yılı Sözleşmeli Astsubay alımı

Jandarma Genel Komutanlığının 2016 yılı Sözleşmeli Astsubay alımı
11 Eylül 2016 tarihinde eklendi, 396 kez okundu.
Reklam

Jandarma Genel Komutanlığının 2016 yılı Sözleşmeli Astsubay alımı

Jandarma Genel Komutanlığının 2016 yılı Sözleşmeli Astsubay alımı başvuruları başladı. Jandarma Genel Komutanlığı JANA 2016 yılı sözleşmeli kadın ve erkek astsubay temini için başvuru sayfası açıldı. JANA 2016 sözleşmeli astsubay temini başvuru işlemi, Jandarma Genel Komutanlığı’nın resmi internet sitesinden 9 Eylül 2016 tarihinde başlatıldı. Jandarma Genel Komutanlığı, Sözleşmeli Astsubay ihtiyacını karşılamak için, lisans ve ön lisans kadın ve erkek astsubay alımı gerçekleştirecek. Başvurular 9 Eylül 2016 tarihi itibariyle başlamış olup 7 Ekim 2016 tarihine kadar devam edecek.

Jandarma Genel Komutanlığının 2016 yılı Sözleşmeli Astsubay alımına başvuru yapabilmek için; T.C. vatandaşı olmak, silah taşımaya ve bulundurmaya hukuki bir engeli bulunmamak, Türk Silahlı Kuvvetleri Sağlık Yönetmeliği şartlarına uymak gerekiyor. Adaylar başvuru tarihinde herhangi bir siyasi partiye üye olmamaları, kamu haklarını kullanmaktan yoksun olmamaları şartları aranıyor. Alkol ve uyuşturucu madde bağımlılığı tedavisi görmüş kişiler başvuru yapamayacaklar. Terör örgütü ile ilişkisi olanlar, ya da eylemlerine katılmış kişiler direkt elenecekler. Başvuru şartları ile ilgili detaylı bilgi  Jandarma Genel Komutanlığının resmi internet sitesinde yayınlanacaktır. 2016 yılı Sözleşmeli Astsubay alımına başvuru yapmak için TIKLAYINIZ. 

Jandarma Genel Komutanlığının 2016 yılı Sözleşmeli Astsubay alımı

Jandarma Genel Komutanlığının 2016 yılı Sözleşmeli Astsubay alımı ile ilgili aklınıza takılan bir şey olursa yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

Memur , işçi ve personel alımları konuları hakkında facebook sayfamızı takip etmek için tıklayınız. 

Etiketler:

Jandarma Genel Komutanlığının 2016 yılı Sözleşmeli Astsubay alımı Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Hasan dedi ki:

    Kayıt en son tarihi ne zaman ?

  2. Serdar dedi ki:

    Basvuru sonuclari ne zaman belli olucak

Sayfa başına git