Jandarma Astsubay Maaşları Ne Kadar Temmuz 2017

Jandarma Astsubay Maaşları Ne Kadar Temmuz 2017
30 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 128 kez okundu.
Reklam

Jandarma Astsubay Maaşları Ne Kadar Temmuz 2017

Jandarma Astsubay Maaşları Ne Kadar Temmuz 2017, sorusu göreve başlayacak olan veya var olan görevine devam eden bireylerin aklında olmaktadır. Yeni yılın Temmuz ayında maaşların belirlenmesi veya zam gelip gelmeyeceği gündemdedir. Peki 2017 Temmuz Jandarma Astsubay Maaşları Ne Kadar olacak?

 

2017 Temmuz ayı için Jandarma Astsubay maaşlarının ne olacağı merak edilmekedir. Maaş tutarının açıklanması ve bildirilmesini bekleyen jandarma astsubay adaylarının yanı sıra göreve devam eden bireyler de zam konusunun kesinleşmesini beklemektedir. Konu ile ilgili yapılacak olan açıklamalar, maaş tutarı konusunda bir belirginlik kazandıracak ve merakları sonlandıracaktır. Temmuz ayında göreve başlayacak olan adaylar için maaş tutarı belirlenecektir. Jandarma astsubay maaş tutarı 2016 yılında 2.650 ve 3.320 aralığında değiştiği söz konusu olmaktadır. Maaş tutarları, görev süresi ve kademeye değişim gösterebilmektedir.

2017 Jandarma Astsubay Maaşları Ne Kadar?

 

2017 yılının Temmuz ayına görev yapan ve görevine başlayacak olan kişiler, maaş tutarlarının ne olduğu konusunda bir bilgi aramaktadır. 2016 yılında belirlenmiş olan maaşlar, 2017 yılında değişime uğrayarak artmıştır. Jandarma Astsubay maaşları 2017 yılı itibari ile 2.750 ve 3.420 TL arasında değişim göstermektedir. Askerlik unvanını taşıyan jandarma astsubaylar nöbet ve ek çalışma saatleri ile ek maaş almaktadır. Fark yaratan ek ödemeler arasında kara kuvvetlerinde olanlar komando tazminatı, hava kuvvetlerinde olanlar ise uçuş tazminatı almaktadır.

2017 Memur Maaşları İçin Tıklayınız

Memur Personel Alımları ve Memur Maaşları ile ilgili facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Jandarma Astsubay Maaşları Ne Kadar Temmuz 2017,  Aklınıza takılan bir şey var ise yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git