İtfaiye müdürü Maaşları ne kadar

İtfaiye müdürü Maaşları ne kadar
16 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 109 kez okundu.
Reklam

İtfaiye müdürü Maaşları ne kadar 2017

 

İtfaiye müdür maaşları ne kadar konusunda bilgi sahibi olmak isteyenler için 2017 yılına ait verilerle maaş bedellerini derledik. İtfaiye çalışanlarının ne kadar büyük zorluklarda mesleklerini icra ettiklerini siz de biliyorsunuz. Bu yüzden, maaşlar konusunda yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

 

İtfaiye Müdürleri Ne Kadar Maaş Alıyor?

 

İtfaiye müdürlerinin maaş konusuna değinmeden önce görevlerinin ne olduğundan söz etmek istiyoruz. İtfaiye müdürleri, itfaiye biriminin genel durumundan sorumlu kişidir. İtfaiye birimindeki görevli personelin genel işlerini koordine etmekle sorumludur. Herhangi bir olay ve önemli iş durumunda bilgilendirme ve yönetme gibi işlevleri vardır. İtfaiye müdürü maaşları da ortalama olarak 2017 yılında 5 bin TL rakamlardan oluşmaktadır. Maaş düzeyi müdürü kıdemine göre değişmektedir.

 

İtfaiye Müdürü Olmak için Gerekli Sorumluluklar Nelerdir?

 

İtfaiye personeli olmak için gerekli olan şartları taşıyor olmanız gerekmektedir. İtfaiye müdürlüklerini ilin bağlı olduğu belediye yönetmektedir. Belediye itfaiye yönetmenliğinde yayınlanan yükümlülüklerin tümünü yerine getirme zorunluluğu vardır. İtfaiye müdürünün sorumlulukları da; kurum faaliyetlerini planlamak, yürütmek ve şehir belediyesi bünyesinde bulunan itfaiye teşkilatını temsil eden personelin sevk ve idaresinden sorumlu olmaktır. İtfaiye müdürü olmak için itfaiye personelliğinde yükselme şartlarını yerine getirmek gerekiyor. Bu şartlar da; müdür olmak için gerekli eğitimleri almak, belirli bir süre itfaiye personeli olarak görev yapmış olmak ve yükselmek için gerekli olan sınavlardan başarılı olmaktır.

 

2017 Memur Maaşları İçin Tıklayınız

Memur Personel Alımları ve Memur Maaşları ile ilgili facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

İtfaiye müdürü Maaşları ne kadar 2017,  Aklınıza takılan bir şey var ise yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git