İtfaiye Maaşları Ne Kadar

İtfaiye Maaşları Ne Kadar
30 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 373 kez okundu.
Reklam

İtfaiye Maaşları Ne Kadar 2017

İtfaiye Maaşları Ne Kadar 2017 , İtfaiye görevlileri devlete tabi tutulan 657 devlet personeli olarak devlet görevlisidir. İtfaiyeciler aslında bir bakıma cankurtaran olarak ta tanımlanabilir. İtfaiyeciler insan hayatını kurtarmak ile beraber birçok hayvanın zor durumda kaldıkları ya da sıkıştıkları yerden belediyenin ücretsiz hayvan itfaiye ekibi ile de hizmet vermektedir.itfaiyecilerin maaşları rütbeye göre değişmektedir.

İtfaiye nasıl olunur ? İtfaiyecinin tanımı, yangın söndürme işlemi yapan ve bu kuruluşa verilen genel isimdir. Yangın söndürme ile görevli, konu hakkında eğitim almış, ilk yardım bilen kişilere verilen devlete tabii personeldir. İtfaiyeciler eğitim sırasında, ilk yardım dersleri alarak her hangi bir acil durumda ilk yardım yaparak, panik halinde soğuk kanlılığını koruyarak, öncelikli kurtarılması gerek kişileri ön görüleri ile belirleyerek, yangın çıkan alanda ilk önce içeride kalan kişi ya da hayvan varsa kurtardıktan sonra, yanan alanı kısa sürede söndürmelidir. İtfaiyeci maaşları kıdem sırasına göre değişkenlik göstermektedir.

itfaiye-maaslari

İtfaiye maaşları, er itfaiyeciler Üç bin iki yüz tl iken rütbe aldıkça  Üç bin altı yüz seksen tl civarında maaş almaktadırlar.

2017 Memur Maaşları İçin Tıklayınız

Memur Personel Alımları ve Memur Maaşları ile ilgili facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

İtfaiye Maaşları Ne Kadar 2017 Aklınıza takılan bir şey olursa yorum yaparak sizlere yardımcı olabilirim.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git