İstanbul Boğaz Köprüsü Havayi Fişek Gösterisi Canlı İzle 29 Ekim

istanbul havayi fişek gösterisi video izle 29 ekim, 29 ekim havayi fişek gösterisi video izle,istanbul boğğazı 29 ekim cumhuriyet gösterileri video izle istanbul Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyet Bayram’nın 89. yılında İstanbul Boğazı’nı havai fişek, ses ve ışık gösterileri ile görsel bir şölene dönüştürdü.
HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİ

Boğaz Köprüsü ile Kız Kulesi arasındaki alanda yapılan gösteriler saat 19.00’da ışık gösterisiyle başladı. Havai fişek gösterisi ise Ortaköy Meydanı’ndan saat 19.30’da Başkan Kadir Topbaş tarafından başlatıldı. 15 dakikalık gösteri müziği Fahir Atakoğlu tarafından özel olarak bestelendi. Boğazdaki muhteşem gösteri devam ediyor.


İstanbul Boğaz Köprüsü Havayi Fişek Gösterisi Canlı İzle 29 Ekim yazısını Facebook'ta Paylaş
İstanbul Boğaz Köprüsü Havayi Fişek Gösterisi Canlı İzle 29 Ekim yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.