İŞKUR 439 İşçi Personel alımı 2016

İŞKUR 439 İşçi Personel alımı 2016
11 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 551 kez okundu.
Reklam

İŞKUR 439 İşçi Personel alımı 2016 , Türkiye’de iş ve işçi bulmanın en büyük adresi olan İŞKUR’da, Ankara Anket Anonim Şirketinden Türkiye İş Bulma Kurumuna toplam 3 ilan metni yayımlandı.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Anket Anonim Şirketleri tarafından gönderilen metinlerden kendi kurum dışı ilan sayfasında yayınladı. Yayınlanan ilana göre Ankara için toplam 439 kamu işçisi alımı gerçekleştirilecek.

Alım Yapılacak Pozisyonlar

İŞKUR kurum dışı alım adresinde 439 kamu işçisi alımı yapılacağına dair duyuru yayımladı. Alınacak olan personeller; Teknik personel, şoför, hostes, ritim hocası, animatör, temizlik görevlisi, tercüman ve fotoğrafçı pozisyonlarında istihdam edilecek.

İŞKUR tarafından yayımlanan ilanda adı geçen tüm pozisyonlar için toplam 439 personel alımı gerçekleştirilecek. İlanda yer alan her kadroya göre aranan niteliklere aşağıda verilen bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

” http://www.iskur.gov.tr/default/kurumdisikamuiscialimi.aspx ”

Başvuru

İlgili personel alım ilanına başvuruda bulunmak isteyen adaylar yukarıda verilen bağlantıdan ilanları inceledikten sonra en yakın İŞKUR müdürlüğüne veya www.iskur.gov.tr adresine başvuruda bulunabilirler. 3 Kademede alınacak olan personeller en geç 31 Aralık 2016 tarihine kadar çalışmaya başlayacak.

İŞKUR 439 İşçi Personel alımı 2016 , Aklınıza takılan bir şey olursa yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git