Hava Astsubay Maaşları Ne Kadar Temmuz 2017

Hava Astsubay Maaşları Ne Kadar Temmuz 2017
1 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 145 kez okundu.
Reklam

Hava Astsubay Maaşları Ne Kadar Temmuz 2017

 

Hava Astsubay Maaşları Ne Kadar Temmuz 2017 sorusu görevine devam eden ve yeni başlayacak olan bireylerin gündeminde yer almaktadır. 2017 i yılının Temmuz ayında maaşların belirlenmesi ve buna ek olarak zam gelip gelmeyeceği merak edilmektedir. Peki 2017 temmuz Hava Astsubay maaşları ne kadar olacak?

 

2017 Temmuz ayı için Hava Astsubay Maaşları birçok subay ve aday tarafından merak edilmekedir. Maaş tutarının belirlenerek açıklanması, merakların yanıtını verecektir. Hava Astsubay meslek yüksekokulunda eğitimini tamamlayarak göreve hazır olan kişiler, Türk Hava Kuvvetleri Komutanlığına bağlı olarak işe başlamaktadır. Astsubay görevine başlayan bireylerin mecburi göre süresi 10 yıldır. İsteyen kişiler 20 yılını tamamladıktan sonra emekli olabilmektedir. Bu görev için yetenekli, istekli ve iyi eğitim almış kişiler aranmaktadır. Meslek yüksekokulları da görev için bireyleri en iyi biçimde hazırlamakta ve bazı koşulları ön planda tutmaktadır.

2017 Hava Astsubay Maaşları

 

2017 Temmuz ayında görevine başlayacak olan veya zaten devam etmekte olan kişiler, maaş tutarlarının ne olduğu konusunda bir açıklama beklemektedir. 2016 yılında belirlenmiş olan maaş tutarları, 2017 yılının Ocak ayında gelen zam kararı ile değişime uğrayarak artmıştır. Hava Astsubay Maaşları 2017 yılının Ocak ayında 3015 TL olmuştur. Bu tutar göreve yeni başlayan kişiler için belirlenmiştir. Kıdem kazanan hava astsubayların maaşları ise 3600 ve 4200 TL aralığında değişim göstermektedir.

2017 Memur Maaşları İçin Tıklayınız

Memur Personel Alımları ve Memur Maaşları ile ilgili facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Hava Astsubay Maaşları Ne Kadar Temmuz 2017,  Aklınıza takılan bir şey var ise yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

Etiketler:

Hava Astsubay Maaşları Ne Kadar Temmuz 2017 Konusuna 4 Yorum Yapıldı
 1. Nurlan dedi ki:

  Başvuru nasıl yapılır?

  1. personelmemur dedi ki:

   Her yıl myo ve dış kaynaktan alım başvuru ilanları çıkmaktadır bunlardan birine başvuru yapabilirsiniz.

 2. Bülent dedi ki:

  Hava astsubaylığında hangi görev branşları vardır ve neye göre belirlenir,tşk.ederim.

  1. personelmemur dedi ki:

   bir çok branşı var teknik olarakta sizlerin mezun olduğunuz okula göre alım alınmaktadır.

Sayfa başına git