Göz Doktoru Maaşları Ne Kadar

Göz Doktoru Maaşları Ne Kadar
23 Temmuz 2016 tarihinde eklendi, 375 kez okundu.
Reklam

Göz Doktoru Maaşları Ne Kadar 2017

Göz Doktoru Maaşları Ne Kadar 2017 , Merakla beklenen konu göz doktoru maaşları ne kadar olduğunu belirteceğiz. Tam manasıyla net bir bilgi verememekle beraber yapılan araştırmalar ve istatistikler sonucunda göz doktorlarının maaşları 3000 TL ile 5000 TL arasındadır.

Ancak ameliyat yapan göz doktorlar ameliyatın derecesine göre aldıkları paranın miktarı değişiyor. Yeni mezun olan bir göz doktoru, bir asistanla hemen hemen aynı maaşı alır. Ve göz doktorları çalıştıkları hastaneye göre daha farklı maaşlar alırlar. Özel hastane de ve devlet hastanesinde görev yapan göz doktorlarımız daha farklı ücret alırlar.

Yeni mezun olan Göz doktoru maaşları 2500,00 TL’den başlamaktadır. Seçeceğiniz meslek göz doktoruysa işinizi iyi yaparsanız her türlü güzel bir maaş alırsınız. Tabi maaşınızın yanında gerçekleştirdiğiniz özel operasyon ve klinik çalışmalarında da ekstra ücretler almaktasınız.

Göz Doktoru Maaşları Ne Kadar 2017 , Aklınıza takılan bir şey olursa yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

2017 Memur Maaşları İçin Tıklayınız

Memur Personel Alımları ve Memur Maaşları ile ilgili facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Etiketler:

Göz Doktoru Maaşları Ne Kadar Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Mustafa Kumkale dedi ki:

    Ben bir göz doktoruyum.Bu mesleği seçecek kişiler için öncelikle şunu diyorum eğitim aşamasında çok yoğun olacaksınız ve 6 yıl fakulteyi okuyacaksınız ardından uzmanlık sınavına gireceksiniz.Sonra bir haatanede asistanlık yapacaksınız ve tekrar sınava gireceksiniz.Göz doktorluğu önemli ve zor bir meslektir.Bence geleceğe doğru bu mesleğe daha da ihtiyaç duyulacak.Benden söylemesi.Sorusu olan sorabilir memnuniyetle cevaplarım.

  2. ENES dedi ki:

    TEŞEKKÜR EDERİM PERSONEL MEMUR SİTESİ

Sayfa başına git