Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Sözleşmeli Gemi Adamı Personel Alımı 2016

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Sözleşmeli Gemi Adamı Personel Alımı 2016
19 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 299 kez okundu.
Reklam

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Sözleşmeli Gemi Adamı Personel Alımı 2016 ,  En az lise mezunu olan , Türkiye Cumhuriyeti Denizcilik ve haberleşmeden kaptanlık belgesi olan , Telsiz kullanma belgesi olan , Balık adam yeterliliğine sahip olan 2 adet Gemi adamı personel alımı yapacaktır.Ayrıntıları aşağıdaki ilanımızda bulabilirsiniz.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, İzmir İl Gıda, Tanm ve Hayvancılık Müdürlüğü’ ne 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar çerçevesinde Sözleşmeli olarak istihdam edilmek üzere aşağıda pozisyon sayıları ve başvuru şartları belirtilen toplam 2 (iki) adet sözleşmeli personel alınacaktır.

ALINACAK PERSONEL

 • GEMİ ADAMI – 2 Kişi.

ARANAN NİTELİKLER

 • En az lise ve dengi okul mezunu olmak,
 • En az T.C. Ulaştırma Denizcilik Haberleşme Bakanlığı Sınırlı Kaptan belgesine sahip olmak.
 • Telsiz cihazlarını kullanma yeterlilik belgesine sahip olmak,
 • Profesyonel su adamları yönetmeliğine göre balık adam yeterliliğine sahip olmak tercih nedenidir.

ŞARTLAR

 1. 657 Sayl11 Kanun’un 48. maddesinde belirtilen genel şartlan taşımak,
 2. Türk Vatandaşı olmak,
 3. Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
 4. Askerlikle ilgisi bulunmamak,
 5. 40 yaşını doldurmamış olmak,
 6. Yapılacak inceleme sonunda başvurulan pozisyona uygun olmalarına engel bir durumu bulunmamak.

Su ürünleri denetim ve kontrol gemisinde yapılacak olan uygulama sınavında en yüksek puanı alacak 2 (iki) aday yerleştirilecektir.

BAŞVURU

Adaylar müracaatlarını, İzmir İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü İdari ve Mali İşler Müdürlüğüne istenilen belgelerle beraber, Sözleşmeli Personel Alımı ile ilgili gazete ilanının yayınlanmasını müteakip 02.05.2016 tarihinden 13.05.2016 tarihi mesai bitimine kadar İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü- Kazım Dirik Mahallesi, Üniversite Caddesi, No: 47 Bornova/İZMİR adresine şahsen yapmaları gerekmektedir. Eksik belge ibraz edenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Sözleşmeli Gemi Adamı Alımı hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz kılavuzu inceleyebilirsiniz.

Kılavuzu görmek için tıklayın.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Sözleşmeli Gemi Adamı Personel Alımı 2016 Aklınıza takılan bir şey olursa yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git