Genelkurmay Başkanlığı 2012 Memur Alımı Başvuruları

genel kurmay 2012 içi alımı, 2012 genel kurmay aşkanlığı sivil memur alımı tarihleri,genel kurmal memur alımı sınavı başvuruları 2012 Genelkurmay Başkanlığı memur alımı 2012 konusu, çalışmak isteyen takipçilerimizi ilgilendirmektedir. Genelkurmay Başkanlığı 2011 yılında uzman, arşiv memuru, bilgisayar programcısı, zabıt katibi, şoför, psikolog, hemşire, mühendis, tekniker, grafiker, aşçı, kuaför gibi pek çok alanda eleman alımı yapmıştır. Bu sayede de işsiz vatandaşlarımızı da iş umudu olmuştur.

Genelkurmay Başkanlığı’nın 2012 yılı memur alımıyla ilgili ilanları önümüzdeki günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde bu alanda çalışmak istiyorsanız, sitemizi takip ederek size uygun olduğunu düşündüğünüz ilanlara başvurularınızı yapabilirsiniz.

Genelkurmay Başkanlığı’nın alacağı personelin KPSS’den belli bir puan almış olması gerekmektedir. Genelkurmay Başkanlığı kadrosuna katacağı memurlarda aradığı bazı nitelikler vardır. Başvuruda bulunacak adaylardan istenen belgeler mevcuttur. Bunlarla ilgili detayların kurumun resmi websitesinde bulabilirsiniz. Genelkurmay Başkanlığına iş başvurusu yapmak içinde sitede bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Formu doldurduktan sonra da gerekli belgeleri tamamlayıp başvurunuzu iletebilirsiniz.


Genelkurmay Başkanlığı 2012 Memur Alımı Başvuruları yazısını Facebook'ta Paylaş
Genelkurmay Başkanlığı 2012 Memur Alımı Başvuruları yazısında telif haklarına ve yasalara aykırı bir bilgi veya link bulunuyorsa lütfen buradan iletişime geçiniz.

1 Yorum »

  • emre dağ diyor ki:

    kuaför alımları nezaman bilgilendirirseniz sevinirim

Yorum Yapın!

Yorum ekleyebilir yada yazı için geribildirim gönderebilirsiniz. Bu yazı için yorumlara abone ol subscribe to these commentsRSS.

Yorum içerisinde kullanabileceğiniz Html tagları:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yazıya yorum yazdığınızda yorumunuzun hemen yanında bir Gravatarınız yayınlanacaktır. Hani benim Gravatarım?.