Forklift Operatörü Maaşları Ne Kadar

Forklift Operatörü Maaşları Ne Kadar
13 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 221 kez okundu.
Reklam

Forklift Operatörü Maaşları Ne Kadar 2017

 

Forklift Operatörü Maaşları Ne Kadar 2017, Forklift operatörleri, özel şirket, iş merkezleri veya kamu sektörü içerisinde işe başlamaktadır. Forklift adındaki makineyi kullanan operatörlerin maaşları, çalışma saatlerine ve işe başladıkları merkezlere göre değişim göstermektedir. Forklift Operatörleri aylık ne kadar maaş almaktadır?

 

Forklift operatörleri, işletmelerde bulunan forklift iş makinesi ile eşya ve malları indirme, bindirme ve istifleme görevlerini üstlenmektedir. Forklift makinesi genel olarak depo ve fabrika gibi merkezlerde bulunmaktadır. Uzun demirli bir sistemi bulunan makine yüklü eşya ve malları kaldırmak için kulanılmaktadır. Bu nedenle malların taşınmasında ve istifinde gerekli olmaktadır. Forklift operatörü veya diğer ismi ile şoförü ise makinenin kullanımından sorumlu kişidir.

 

Forklift Operatörü olarak çalışmak isteyen kişilerin makine kullanımı bilgisine sahip olması gerekmektedir. Sağlık sorunu bulunmayan ve en az ilkokul mezunu olan adaylar, makine kullanım bilgisine sahip ise forklift operatörü olabilmektedir. Operatörlük için forklift ehliyeti alınmalı ve bunun için de gerekli kurumlara başvurulmalıdır. Ehliyetini alan kişiler fabrika ve iş merkezlerinde görevine başlayabilmektedir.

 

Forklift Operatörü Maaşları 2017

 

Forklif Operatörleri kamu ve özel sektör içerisinde çalışabilmektedir. Maaşlar, her iki sektör içerisinde de benzer durumda olmaktadır. 2.200 ve 2.500 TL aralığında değişen maaş ücreti, özel sektör içerisinde yıl deneyimine göre zam alabilmektedir. Yıl tecrübesi olan operatörlerin maaşı, firmaya bağlı olarak 3.000 TL’yi bulabilmektedir.

 

2017 Memur Maaşları İçin Tıklayınız

Memur Personel Alımları ve Memur Maaşları ile ilgili facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Forklift Operatörü Maaşları Ne Kadar 2017,  Aklınıza takılan bir şey var ise yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git