Fibabanka Personel Alımı

Fibabanka Personel Alımı
8 Mart 2016 tarihinde eklendi, 10.442 kez okundu.
Reklam

Fibabanka Personel Alımı 2016 ,

Türkiye’nin gelişen bankalarından birisi olan Fibabank, 2016 yılı personelini genişletmeye  devam ediyor. Başka bankalar gibi önemli sayıda kişi almayacak olsa da, yine de geniş bir alım yapmayı planlayan Fibabank alımlarında da tecrübeli yani deneyimli kişilere yer verecektir. Alım yaptığı kişileri önemseyen ve kendine değer katacağına inan Fibabank Türkiye’de büyümek ve daha iyi bir yere gelebilmek içinse hizmetlerini büyütmeye devam etmektedir.

Fibabank personel alımı 2016 yılında kaç kişi ile yapılacak bilmiyoruz ancak; internet üzerinde bugün itibarı ile 20 adet ilan bulunmaktadır. İlanların tamamına alım yapacak olan Fibabank, alımları ile de birçok kişinin iş sahibi olmasını sağlayacaktır. Çünkü alımlarında boşluk bırakmak ya da az kişi almak istememektedir.

Fibabank personel alımı 2016 yılında hangi pozisyonlarla yapılacak diye bakacak olursak karşımıza da şunlar çıkmaktadır.

– Hazine Pazarlama Yönetmeni,
– Engelli Memur,
– Bireysel Direkt Satış Danışmanı,
– Finansal Hizmetler Yönetici Adayı (Şubeler),
– Mikro İşletmeler Satış Yönetmen Yardımcısı,
– Müfettiş.

Fibabank personel alımı 2016 yılında bunlarla yapılacak olup bunların haricinde de kendi bünyesinde birçok iş ilanı bulunmaktadır. Hepsini güncel tutan ve her birine alım yapacak olan banka alımlarında da birçok şartın yerine getirilmesini isteyecektir. Bu nedenle yer alan şartların yerine getirilmesi son derece önem arz etmektedir. Yukarıda yer alan ilanlara başvuruda bulunmak isterseniz veya daha fazla bilgi almak isterseniz de aşağıda yer alan link adresini kullanabilirsiniz.

Konu hakkında aklınızda soru işareti varsa yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

http://www.kariyer.net/fibabanka-a-s-is-ilanlari-c4288-p40309/

Etiketler:

Fibabanka Personel Alımı Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. 188827 dedi ki:

    HOOOOOOOOOOOOOOOOWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sayfa başına git