EÜAŞ Karkamış HES İşçi Alımı 2016

EÜAŞ Karkamış HES İşçi Alımı 2016
26 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 338 kez okundu.
Reklam

EÜAŞ Karkamış HES İşçi Personel Alımı 2016 , EÜAŞ. bu yıl içerisinde Elektrik Teknisyeni ve Teknikeri , Elektronik Teknikeri ve Teknisyeni , Makine Teknikeri ve Teknisyeni , İnşaat Teknikeri ve Teknisyeni aşağıdaki tabloda belirlenen sayıda alım yapılacaktır.Genel olarak Endüstri Meslek Lise mezunu ağırlıklı alım olacağı benziyor. Ayrıntılar için aşağıdaki ilanımızı inceleyelim.

2016 Yılı Karkamış HES İşletme Müdürlüğüne Ataması Yapılacak ve Eğitim Sonrası Birecik HES İşletme Müdürlüğünde

Çalıştırılacak Personel İhtiyaç Tablosu

 

euas-tablosu-hes

 

İŞ BAŞVURUSUNDA BULUNACAK ADAYLARDA ARANILAN GENEL ŞARTLAR

 

1 Elektrik Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların EML/Teknik Lise ve Dengi okulların “Elektrik”, “Elektrik-Elektronik”, “Elektrikçilik” bölümleri ile “Elektrik-Elektronik Teknolojisi” bölümünün (Bobinaj, Elektrikli Ev Aletleri Teknik Servisi, Yüksek Gerilim Sistemleri, Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü ile Endüstriyel Bakım Onarım) alt dalı mezunu olması.
2 Elektronik Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların EML/Teknik Lise ve Dengi okulların “Elektronik”, “Elektrik-Elektronik” bölümleri ile “Elektrik-Elektronik Teknolojisi” bölümünün (Büro Makinaları Teknik Servisi, Elektromekanik Taşıyıcılar Bakım Onarım, Görüntü ve Ses Sistemleri, Güvenlik Sist., Haberleşme Sist., Otomasyon Sist.) alt dalı mezunu olması.
3 Makina Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların EML/Teknik Lise ve dengi okulların “Makine”, “Makine Bakım Onarım”,”CNC”,’”Torna”, “Tesviye”, “Torna-Tesviye” veya “Makine Teknolojisi” bölümü mezunu olması.
4 İnşaat Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların EML/Teknik Lise ve dengi okulların “İnşaat” veya “İnşaat Teknolojisi bölümü mezunu olması.
5 Makina Teknikeri (Proses İşçisi) mesleği için başvuracak adayların Meslek Yüksek Okullarının “Makina”, “Makina Yağları ve Yağlama Teknolojisi”, “İş Makinaları”, “Bilgisayar Destekli Makina” veya “Termik Santral Makinaları” bölümü mezunu olması.
6 Elektrik Teknikeri (Proses İşçisi) mesleği için başvuracak adayların Meslek Yüksek Okullarının “Elektrik”, “Termik Santrallerde Enerji Üretrimi”, “Enerji”, Hidroelektrik Santralleri” veya “Elektrik Enerjisi Üretim-İletim ve Dağıtımı” bölümü mezunu olması.
7 Elektronik Teknikeri (Proses İşçisi) mesleği için başvuracak adayların Meslek Yüksek Okullarının “Elektrik-Elektronik”, “Elektrik-Elektronik Teknikerliği”, “Elektronik”, “Endüstriyel Elektronik”, “Endüstriyel Elektronik (U.Eğitim)”, “Elektronik Yüksek Teknisyenliği” veya “Elektronik Teknolojisi” bölümü mezunu olması.
8 İnşaat Teknikeri(Proses İşçisi) mesleği için başvuracak adayların Meslek Yüksek Okullarının “İnşaat”, “İnşaat Teknikerliği” veya “İnşaat Teknolojisi” bölümü mezunu olması.

 

AÇIKLAMALAR

Başvuru yapacak adayların;

1) Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 4.maddesinde belirtilen şartları taşıması,

2) EML/Teknik Lise ve dengi okullar ile Meslek Yüksek Okullarının ilanda yazılı ilgili bölümlerinden mezun olması,

3) EML/Teknik Lise ve dengi okul mezunlarının 2014 Yılı KPSS sınavı KPSS94 puan türünden, Meslek Yüksek Okul mezunlarının ise KPSS93 puan türünden 60 ve üzeri puanı olması,

4) Tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde ve vardiyalı hizmetlerde çalışmasına mani bir sağlık problemi bulunmaması,

5) Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emekli aylığı bağlanmamış olması,

6) İş başvurusunda bulunacak adayların fiilen askerlik görevini yapıyor olmaması, gerekmektedir.

7) Ataması yapılan adaylar eğitimlerini tamamladıktan sonra Birecik HES İşletme Müdürlüğünde çalıştırılacaklardır.

EÜAŞ Karkamış HES İşçi Personel Alımı 2016 Aklınıza takılan bir şey olursa yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

Etiketler:

EÜAŞ Karkamış HES İşçi Alımı 2016 Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. sergen dedi ki:

    Başvurular nezaman başlıyor ve nerede yapılacak

    1. personelmemur dedi ki:

      Sergen bey başvurular işkur internet sitesinden yapılıyor. Üye olup başvurunuzu yapabilirsiniz

Sayfa başına git