Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü İşçi Personel Alımı 2016

Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü İşçi Personel Alımı 2016
16 Mart 2016 tarihinde eklendi, 325 kez okundu.
Reklam

Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü İşçi Personel Alımı 2016, Çeşitli pozisyonlarda ve sayılarda işçi alımı yapılacaktır. Dikkat çeken durum ise alım yapılacak personelin çoğunun Endüstri Meslek lisesi mezunu olması. Şartlardan biri de 2014 yılı KPSS 93 puan türünden en az 60 almak. Gelin alım yapılacak pozisyonlara ve istenilen özelliklere beraber bakalım.

ALINACAK PERSONEL

 • Kumanda Operatörü (Elektrik Teknisyeni) – 8 Kişi,
 • Elektrik Bakım Teknisyeni – 9 Kişi,
 • Elektrik Bakım Teknikeri (Proses İşçisi) – 3 Kişi,
 • Makine Bakım Teknisyeni – 9 Kişi,
 • Makine Bakım Teknikeri (Proses İşçisi) – 3 Kişi,
 • İnşaat Bakım Teknikeri (Proses İşçisi) – 1 Kişi,
 • Elektronik Bakım Teknisyeni – 4 Kişi,
 • Elektronik Bakım Teknikeri (Proses İşçisi) – 2 Kişi,

GENEL ŞARTLAR

 1. Elektrik Bakım Teknisyeni ve Kumanda Operatörü mesleği için başvuracak adayların (EML/Teknik Lise ve Dengi okulların “Elektrik”, “Elektrik-Elektronik”, “Elektrikçilik” bölümleri ile “Elektrik-Elektronik Teknolojisi” bölümünün (Bobinaj, Elektrikli Ev Aletleri Teknik Servisi, Yüksek Gerilim Sistemleri, Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü ile Endüstriyel Bakım Onarım) alt dalı mezunu olması.)
 2. Elektronik BakımTeknisyeni mesleği için başvuracak adayların (EML/Teknik Lise ve Dengi okulların “Elektronik”, “Elektrik-Elektronik” bölümleri ile “Elektrik-Elektronik Teknolojisi” bölümünün (Büro Makinaları Teknik Servisi, Elektromekanik Taşıyıcılar Bakım Onarım, Görüntü ve Ses Sistemleri, Güvenlik Sist., Haberleşme Sist., Otomasyon Sist.) alt dalı mezunu olması.)
 3. Makina Bakım Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların (EML/Teknik Lise ve dengi okulların “Makine”,”CNC”,”Torna”, “Tesviye”, “Torna-Tesviye” veya “Makine Teknolojisi” bölümü mezunu olması.)
 4. Makina Bakım Teknikeri (Proses İşçisi) mesleği için başvuracak adayların (Meslek Yüksek Okullarının “Makine” bölümü mezunu olması.)
 5. Elektrik Bakım Teknikeri (Proses İşçisi) mesleği için başvuracak adayların (Meslek Yüksek Okullarının “Elektrik” veya” Elektrik Enerjisi Üretim-İletim ve Dağıtımı” bölümü mezunu olması.)
 6. Elektronik Bakım Teknikeri (Proses İşçisi) mesleği için başvuracak adayların (Meslek Yüksek Okullarının “Elektronik Teknolojisi” bölümü mezunu olması.)
 7. İnşaat Bakım Teknikeri(Proses İşçisi) mesleği için başvuracak adayların (Meslek Yüksek Okullarının “İnşaat Teknolojisi” bölümü mezunu olması.)

Başvuru yapacak adayların;

 1. Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 4.maddesinde belirtilen şartları taşıması,
 2. EML/Teknik Lise ve dengi okullar ile Meslek Yüksek Okullarının ilanda yazılı ilgili bölümlerinden mezun olması,
 3. EML/Teknik Lise ve dengi okul mezunlarının 2014 Yılı KPSS sınavı KPSS94 puan türünden, Meslek Yüksek Okul mezunlarının ise KPSS93 puan türünden 60 ve üzeri puanı olması,
 4. Tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde ve vardiyalı hizmetlerde çalışmasına mani bir sağlık problemi bulunmaması,
 5. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emekli aylığı bağlanmamış olması,
 6. İş başvurusunda bulunacak adayların fiilen askerlik görevini yapıyor olmaması gerekmektedir. Gerekmekte olup, istekliler Şanlıurfa Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne iş başvurusu yapabilirler.
 7. Ataması yapılan adaylar eğitimlerini tamamladıktan sonra Birecik HES İşletme Müdürlüğünde çalıştırılacaklardır.

Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü İşçi Personel Alımı İlanının kılavuzunu görmek için tıkalyın.

Aklınıza takılan bir soru olursa yorum yaparak bizlere ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git