Deniz Kuvvetleri Sözleşmeli Er Maaşı Ne Kadar 2017

Deniz Kuvvetleri Sözleşmeli Er Maaşı Ne Kadar 2017
27 Mayıs 2016 tarihinde eklendi, 492 kez okundu.
Reklam

Deniz Kuvvetleri Sözleşmeli Er Maaşı Ne Kadar 2017

Deniz Kuvvetleri Sözleşmeli Er Maaşı Ne Kadar 2017 , Deniz kuvvetleri komutanlığı ihtiyaç olan dönemlerde sözleşmeli er ilanı yayınlayarak personel alımı talebinde bulunur. Bu ihtiyaca yönelik başvuranlardan uygun nitelikte olanları belirleyerek sözleşmeli er olarak göreve başlatır.  Deniz kuvvetlerinde sözleşmeli er olarak göreve başlayanlar en az 3 yıllık sözleşme imzalarlar. Bu süre dolmadan görevden ayrılamazlar.  Hizmete yeni başlayanlarda Deniz Kuvvetleri sözleşmeli er maaşı 2017 yılı için bürüt 2637 TL’dir.

deniz-kuvvetleri-sozlesmeli-er

Deniz kuvvetleri komutanlığında Sözleşmeli er hizmet verenler komutanlığın tahsis ettiği kışlalarda kalırlar. Sabah öğle ve akşam yemekleri kalacak yerleri ve kıyafet ihtiyaçları ordu tarafından karşılanır. Deniz Kuvvetleri sözleşmeli er maaşlarına her yıl 2 defa zam gelir. Zammın oranı %3 tür. 3 yılın sonunda görev süresi biten erler ile deniz kuvvetlerinde kalmak isterlerse yeniden sözleşme yapılır.

sözlesmeli-er-maasları

Sözleşmeli Er Nasıl Olunur ? Diğer sosyal hakları er ve erbaşlarda olduğu gibidir. Kışlalarda alan sözleşmeli erler en az ortaöğretim mezunu olmalıdırlar. Deniz Kuvvetleri sözleşmeli er maaşları da diğer sözleşmeli çalışanlar gibi çalışılan görevin niteliğine göre değişebilir. Doğu da görev yapan erlerin maaşlar yaklaşık 950 TL daha fazladır.

2017 Memur Maaşları İçin Tıklayınız

Memur Personel Alımları ve Memur Maaşları ile ilgili facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Deniz Kuvvetleri Sözleşmeli Er Maaşı Ne Kadar 2017 , Aklınıza takılan bir şey var ise yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git