Deniz Astsubay Meslek Yüksek Okulu Öğrenci Alımı 2016

Deniz Astsubay Meslek Yüksek Okulu Öğrenci Alımı 2016
9 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 441 kez okundu.
Reklam

Deniz Astsubay Meslek Yüksek Okulu Öğrenci Alımı 2016, Deniz Kuvvetleri Komutanlığının geleceğini belirleyecek ve yön verecek Astsubayları Bünyesine takmak için bekliyor.Deniz Kuvvetleri Komutanlığının bir ferdi olmak isterseniz ilk adımı atma zamanı geldi. Gelin beraber ilanı inceleyelim..

T.C. DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI

DENİZ ASTSUBAY MESLEK YÜKSEK OKULU KOMUTANLIĞI

ALTINOVA/YALOVA

DENİZ ASTSUBAY MESLEK YÜKSEK OKULU

Deniz Astsubay Meslek Yüksek Okulu Komutanlığ

ADAYLARIN DİKKATİNE

1. Deniz Astsubay Meslek Yüksek Okulu adayları için ön kayıtlar 23 Mart – 13 Mayıs 2016 tarihleri arasında yapılacaktır.

2. Başvuru, 2. seçim aşamaları ve seçim aşamaları sonrası işlemlere ait kurallar bu kılavuzda açıklanmıştır.

3. Bu kılavuzda yer alan kurallar, kılavuzun yayım tarihinden sonra yasama, yürütme ve yargı organları, Genelkurmay Başkanlığı, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından gerekli görüldüğü takdirde değiştirilebilir. İlgili değişiklikler Deniz Astsubay Meslek Yüksek Okulu Komutanlığı kurumsal internet adresinde yayınlanır.

4. Bu kılavuzda yer alan bilgi ve duyurular hiçbir gerçek ve tüzel kişiye mali ve hukuki anlamda kazanılmış hak doğurmaz. Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, Sahil Güvenlik Komutanlığı ve Deniz Eğitim ve Öğretim Komutanlığının eylem ve işlemlerinde takdir hakkı saklıdır.

5. Temin faaliyetleri süresince her türlü resmi duyuru ve bilgilendirme www.damyo.edu.tr internet adresinden yapılacaktır. Posta yoluyla işlem yapılmayacaktır.

www.damyo.edu.tr

damyo.alim@dzkk.tsk.tr

(226) 462 83 10 – Dahili (1594-1595)

BAŞVURU KILAVUZU 2016 için tıklayınız..

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git