Çöpçü Maaşları Ne Kadar 2018

Çöpçü Maaşları Ne Kadar 2018
26 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 1.476 kez okundu.
Reklam

Çöpçü Maaşları Ne Kadar 2018 

Çöpçü Maaşları Ne Kadar 2018 , Çöpçüler devlete tabii 657 grubunda çalışan kesimidir. Çöpçüler çevremizi temiz tutmak ve düzenlemek için görevlendirilmiştir. Çöpçülerin maaş politikası kıdemlerine göre farklılık göstermektedir.

Çöpçüler çevre temizliğinden sorumlu devlet ve ilçe belediyelerine bağlı çalışanlar arasında görev almaktadır. Çöpçüler belirli saatlerde sokaklarımızda ki çöpleri toplamak ile beraber birçok çevre düzenlemesi ve temiz çevre alanından sorumludur. Belirli saatlerde dolaşan çöp kamyonları mahallemize tahsis edilen belediye ye ait çöp konteyner dan çöpleri çöp kamyonları ile toplayarak, sokaklarımızın temizliğini sağlamak ile beraber sabah erken saatlerde güne temiz başlamamız için çalışmaya başlamaktadırlar. Çöpçüler vardiyalı çalışmak ile beraber vardiya yönetmeliğine bağlı olarak çöpçü maaş politikasına sahiptirler. Çöpçüler kıdem aldıkça maaşların da değişiklik olabileceği gibi fazla mesai ile de maaşlarında aylık yada dönemsel olarak maaş artışı alabilirler.

Çöpçü Maaşları Ne Kadar

ÇÖPÇÜ MAAŞI

Çöpçü Nasıl Olunur ? Çöpçü maaşları taşeron firmalar tarafından karşılanmakta ve aylık bin iki yüz tl ile iki bin tl arasında farklılıklar göstermekte olup belediye ve şehir hizmetlerine bağlı olarak fiyat farklılığı göstermektedir.

Aslında yukarıda açıklandığı gibi çöpçü maaşlarının taşeron firmealara bırakılması çok büyük sorunlara meydan vermektedir. Bazı taşeron firmaları çok kurumsal çalışırken bazı taşeron firmaları işçinin hakkını vermemekte maaşlarını geciktirmekte sosyal haklarını kullandırılmamaktadır.Bu da her belediye de çalışan çöpçü mesleğindeki arkadaşlarımızın farklı maaşlara almasına farklı geçimlerde olmasına sebep olmaktadır.

copcu-maaslari-ne-kadar-2017

2018 Memur Maaşları İçin Tıklayınız

Memur Personel Alımları ve Memur Maaşları ile ilgili facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Çöpçü Maaşları Ne Kadar 2017 Aklınıza takılan bir şey var ise yorum yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

Etiketler:

Çöpçü Maaşları Ne Kadar 2018 Konusuna 3 Yorum Yapıldı
 1. Emre Ay dedi ki:

  Selâmün aleyküm benim size soracağım şey kadro gelse çöpcüler normal temizlik işçisimi sayılacak yoksa hakiki kadroyu alabilecek mi zaten bu hükümet bizi kandirmadigi zaman içinde cevabınız için şimdiden teşekkürler

  1. personelmemur dedi ki:

   Kadro geldiğinde şartlarında bir kısıtlama getirmezlerse sizlerde kadroya alınırsınız tabiki

 2. Ahmet inan dedi ki:

  2017 itibarıyla çöpçünün en düşük ve en yüksek maaşı nekadar? Ayrıca nekadar süreyle kıdemleniyor? Teşekkür ederim

Sayfa başına git